2
Postów
8
Kudo
0
Rozwiązania
1 odpowiedź
1 like
1 temat
Pierwsze lądowanie
25-06-2026 11:17
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, były bardzo pomocne. Przy odbiorze zamówienia mam napisane ze tylko FunBox jest do odbioru z salonu. Modem HFC przytaszczy technik czy nie piszą ale bierze się z salonu? Bo bez niego to nie zwojuje wiele 😄
25-06-2026 09:46
Cześć,planuje wreszcie zmienić aktualnego operatora (który nie daje zewnetrznego IP w żaden sposób...) i myślę o Orange. Mam sieć exUPC na koncentryku (HFC). Poratujecie wiedzą? - Czy da się wymusić IPv4? Działa na takiej konfiguracji wywalenie /ipv6 w fun [...]
25-06-2026 11:17
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, były bardzo pomocne. Przy odbiorze zamówienia mam napisane ze tylko FunBox jest do odbioru z salonu. Modem HFC przytaszczy technik czy nie piszą ale bierze się z salonu? Bo bez niego to nie zwojuje wiele 😄
25-06-2026 09:46
Cześć,planuje wreszcie zmienić aktualnego operatora (który nie daje zewnetrznego IP w żaden sposób...) i myślę o Orange. Mam sieć exUPC na koncentryku (HFC). Poratujecie wiedzą? - Czy da się wymusić IPv4? Działa na takiej konfiguracji wywalenie /ipv6 w fun [...]