11
Postów
34
Kudo
0
Rozwiązania
25 like
Pierwszy pomysł
1 odpowiedź
1 like
1 temat
Pierwsze lądowanie
Druga Rocznica
12-06-2026 20:34
Witam, jak w temacie, nie można się też połączyć z routerem, ipconfig windows 10, domyślna brama kropki. Po resecie już mogę się połączyć, ale przywracanie konfiguracji nawet z kopii zapasowej trwa. Wieś, więc zdażają się przerwy w dostawie prądu, no i pr [...]
19-02-2024 16:54
https://wificalling-volte.pl/ U wszystkich może działać i to na niebrandowanym oprogramowaniu, tylko orange musi przy okazji wżenić klientowi swój soft, ze swoimi aplikacjami, których nie można wywalić. Za to funboxa na polski rynek trzeba okroić z funkcji [...]
18-02-2024 18:08
Proszę uruchomić wificalling na tych telefonach z tematu, albo przestać dzwonić i proponować mi migrację z karty na abo. Pozdrawiam.
12-06-2026 20:34
Witam, jak w temacie, nie można się też połączyć z routerem, ipconfig windows 10, domyślna brama kropki. Po resecie już mogę się połączyć, ale przywracanie konfiguracji nawet z kopii zapasowej trwa. Wieś, więc zdażają się przerwy w dostawie prądu, no i pr [...]
18-02-2024 18:08
Proszę uruchomić wificalling na tych telefonach z tematu, albo przestać dzwonić i proponować mi migrację z karty na abo. Pozdrawiam.
10-08-2023 19:32
Można oszaleć, miałem BTS daleko ode mnie i jakoś działało. Orane wlazło na BTS 3km ode mnie i jest problem. Jeśli ustawię np. 3G/2G Auto to będę miał internet Lte w telefonie ?
18-02-2024 18:08
Proszę uruchomić wificalling na tych telefonach z tematu, albo przestać dzwonić i proponować mi migrację z karty na abo. Pozdrawiam.