Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@DawidOrange , powiem dosadniej. Doświadczenie podpowiada mi, że niektórym upadek z konia pod wóz wyrządza więcej szkody, niż pożytku. Chciałbym, by, za przykładem kury, którą dosiadł kogut, a ta "gnębiona" otrzepawszy pióra i rzekłszy: szatan, nie kogut, poszła jak gdyby nic dalej, towarzyszyło na forum także tym, którym powinie się tutaj noga Emotikon: Szczęśliwy W końcu to miejsce do zabawy, wymiany poglądów i myśli, a nade wszystko wzajemne wspieranie w problemach technicznych, czy w relacjach klient-operator Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Ciekawe czy licznik dojdzie dziś do 68800 forumowiczów 😄 Będę na to polować dziś 👀

Dziś robię zdjęcia, pierwsza fotka 😎

gg.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim dzięki za śpiewające gratulacje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@DawidOrange Piotrka nie wyprzedzę. On już dawno na mecie i teraz patrzy spokojnie, kto do niego dołączy. Jest trochę tych zawodników goniących.

 

@Citi2017 Na NO bawię się świetnie. Czasami jak poczytam posty @Anonim , to aż ze śmiechu przez co najmniej pół godziny nic nie mogę zrobić. Dziś w jednym z postów też dał niezłego czadu Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Chodziłem po galerii i się śmiałem z jego świetnego wpisu. Któregoś razu, to aż Wojtek nas rozdzielił. 

 

Fajnie jest komuś pomóc, a rozmowa na NO z WAMI normalnie aż mnie uskrzydla. Patrzę tylko, żeby za dużo piórek nie urosło, bo niechcący mogę odlecieć Emotikon: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim pilnuj, zostało już tylko 6 osób do zarejestrowania Emotikon: Mrugający

 

Moje gratulacje kolejnego poziomu Emotikon: Bardzo szczęśliwy I tak dalej trzymaj.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  widzę ze bardzo  lubisz @Anonim  i fakt czasem piszę fajnie daje po bandzie ale czasem boje się go bo nie rozumiem  co ma namyśli  czy chce obrazić czy co możę to moja winna  że go nie rozumiem ale nie ważne tu cała załoga jest super szczególnie dziewczyny Asia Kinga wsciekłaewka itp boskie dziewczyny  😄

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur  wolno przybywa tych członków społeczności NO, jakby wyczuli, że ktoś ich monitoruje 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Zatrzymane chwile

@Citi2017 Masz rację, fajnie się pisze z @Anonim. Nie będę wymieniał wszystkich, z którymi pisałem, bo trochę tej listy było by. Ty Krzysiu też potrafisz nieźle namieszać. Jak woda spokojna, to nudno, a z Ciebie całkiem niezłą rwąca rzeka. I to jeszcze potrafi zmienić kierunek i popłynąć pod prąd Emotikon: LOL

Jak do tego dołożą się jeszcze inni użytkownicy, to już powstaje taki kipisz, że do północy ledwo się da ogarnąć Emotikon: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim  już tylko dwie. Kto będzie pierwszy, kto naciśnie odpowiedni guzik ....... i ......

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Citi2017 , z odrobiną tolerancji przeżyjesz moje pisanie. Ja też nie rozumiem Twoich emocjonalnych nastrojów, ale gdybym w takich chwilach w realu chciałbym Ci dopiec, to mógłbyś czuć urazę, ale proszę Cię, nie okazuj tutaj wprost Twojego strachu. Ile to ja już razy to słyszałem? Nikt nie zmusza Ciebie, byś każdego lubił. Zastosuj odległość szkolną.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52885
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim już została jedna, to już Emotikon: LOLklawiatura wrze