Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Nie mają jak edytować post który wstawię na prywatnym koncir a ich w nim oznacze😁 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

Nie mają jak edytować post który wstawię na prywatnym koncir a ich w nim oznacze😁 


Ale mówisz teraz o Twitterze?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@murashidnapisał(-a)

@wozek1993napisał(-a)

Nie mają jak edytować post który wstawię na prywatnym koncir a ich w nim oznacze😁 


Ale mówisz teraz o Twitterze?


Tak


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych


@murashidnapisał(-a)

@Katani1napisał(-a)

Od ostatniego lotu działało ok. 20 godzin.


mam pytanie a ty dane komórkowe w telefonie wyłączasz, czy masz załączone cały czas? Bo ja gdy nie potrzebuję internetu to wyłączam, i praktycznie zdarza się to codziennie kiedy późnym wieczorem wyłączam dane komórkowe w telefonie, i później rano załączę, to internetu nie mam. Dopiero gdy użyję samolotu to internet powraca. Nie chcę być złym prorokiem, ale uważam że Orange sobie z tym problemem nie poradzi, trwa to już przeszło miesiąc i nic się w tym temacie nie zmieniło. Sprawa wydaje się być bardzo skomplikowana, i boją się cokolwiek grzebać i ruszać w ustawieniach, żeby nie doszło do sytuacji takiej, że u jednych internet zacznie działać poprawnie, a w innej ofercie mam tutaj na myśli abonament i Orange flex ( ich nowość) zaczną się problemy.


Dane mam włączone cały czas. WiFi nie używam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@wozek1993 wrzucaj kolego gdzie chcesz, mam 6 numerów w Orange jestem klientem od 10 lat i zaczyna mnie to ostro irytować... 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@RobiKnapisał(-a)

@wozek1993 wrzucaj kolego gdzie chcesz, mam 6 numerów w Orange jestem klientem od 10 lat i zaczyna mnie to ostro irytować... 


I wszystkie sześć numerów w abonamencie? Jeśli tak to jesteś ugotowany.....


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na abonament 2 ja korzystam z 3:karty w ofercie Orange Yes, Orange free na kartę, domowy internet czy jakoś tak, nie zmienia to faktu że mają przychód z tytułu stałych doładowań. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


Witam, ten sam problem, transmisja danych w telefonie działa na ok 14-16 godzin, później reset/lub zmiana ustawień na 3G i powrót do poprzednich i znów działa 16-18 godzin i tak od 3 tygodni.

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec.

Sprawdzałem na ipv4 i ipv6 - Dalej to samo.

Wymieniona karta Sim - Dalej to samo.

Przestałem resetować telefon przy braku połączenia z Internetem, i po 2-3 godzinach Internet Sam wraca, bez żadnych resetów-zmian ustawień, po prostu SAM ZNIKA i SAM SIĘ POJAWIA.

Drogi Orange dla nas użytkowników to trochę uciążliwe zastanawiać się czy internet w komórce mam czy nie mam.

P.S Dzisiaj ok godz 16ej brak internetu, tym razem tryb samolotowy na 30 sekund i wszystko działa normalnie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@RobiKnapisał(-a)

Na abonament 2 ja korzystam z 3:karty w ofercie Orange Yes, Orange free na kartę, domowy internet czy jakoś tak, nie zmienia to faktu że mają przychód z tytułu stałych doładowań. 


A nie lepiej internet z UPC? Ciekawe co by było jakbyś zerwał dwie umowy na abonament, z powodu niedotrzymania warunków umowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Andy064napisał(-a)


Witam, ten sam problem, transmisja danych w telefonie działa na ok 14-16 godzin, później reset/lub zmiana ustawień na 3G i powrót do poprzednich i znów działa 16-18 godzin i tak od 3 tygodni.

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec.

Sprawdzałem na ipv4 i ipv6 - Dalej to samo.

Wymieniona karta Sim - Dalej to samo.

Przestałem resetować telefon przy braku połączenia z Internetem, i po 2-3 godzinach Internet Sam wraca, bez żadnych resetów-zmian ustawień, po prostu SAM ZNIKA i SAM SIĘ POJAWIA.

Drogi Orange dla nas użytkowników to trochę uciążliwe zastanawiać się czy internet w komórce mam czy nie mam.

P.S Dzisiaj ok godz 16ej brak internetu, tym razem tryb samolotowy na 30 sekund i wszystko działa normalnie.


Ale nie musisz włączać trybu samolotowego na 30 sekund, wystarczy po prostu włącz/ wyłącz i internet już działa