Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur Powinienem napisać „[…] z wyjątkiem Artura”.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Prace planowane na Mój Orange

@Samotnick dokładnie, tylko na moim uszkodzonym koncie tak się dzieje. Na pozostałych kontach rodziny, takie problemy nie występują.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@mD_360napisał(-a)

@Ianus72napisał(-a)


Co do liczby usług to chodzi o informację umieszczoną na górnym pasku w podsumowaniu. Tam mam obecnie "1 z 6". Po kliknięciu "przełącz konto' mam trzy usługi do wyboru (tyle ma być).kontoorange.png


a myslalem ze mowimy o aplikacji


W apce cały czas było wszystko prawidłowo.

Na www do 24 stycznia też było pięknie "usługa 1 z 3" i 3 dostępne. Potem zrobiło się nagle mniej pięknie bo było "usługa 1 z 5" i jedna z faktycznie istniejących usług zniknęła. Na szczęście po dwóch miesiącach zgłaszania przez czat mam teraz "usługa 1 z 6" i wszystkie 3 aktualne dostępne. I niech tak zostanie 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 148
  • 562
  • 9

Prace planowane na Mój Orange


@Samotnicknapisał(-a)

Miał ktoś takiego babola?IMG_0445.jpegMam na koncie cztery numery z tym, że ten zaznaczony jest dwukrotnie wyświetlany. Przez to zapewne brakuje miejsca na wyświetlenie w pełni przycisku i danych ostatniego numeru.


ja z czyms takim na swoim komcie sie nie spotkalem


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 148
  • 562
  • 9

Prace planowane na Mój Orange

@Ianus72napisał(-a)

Na www do 24 stycznia też było pięknie "usługa 1 z 3" i 3 dostępne. Potem zrobiło się nagle mniej pięknie bo było "usługa 1 z 5" i jedna z faktycznie istniejących usług zniknęła. Na szczęście po dwóch miesiącach zgłaszania przez czat mam teraz "usługa 1 z 6" i wszystkie 3 aktualne dostępne. I niech tak zostanie 🙂


tak jak pisalem wczesniej z tymi 1 z 3, 1 z 5 czy  1 z 6 - to nie chodzi do konca z uslugami jako takimi  - typu telefon komorkowy na abo, tel na karte, tylko o konta sluzace do rozliczania oplat za poszczegolne uslugi.

 

Ciekawa informacje podales tutaj z tym 24 sty. To mniej wiecej czas w ktorym zauwazylem, ze w apce zniknal mi internet - orange swiatlowod.
Teraz wlasnie na czacie w apce zglosilem ten fakt, bo juz stracilem nadziej, ze zostanie mi to przywrocone 😀

 

ps: obsluga na czacie ekspresowa. Max od razu przelaczyl do doradcy po tym jak napisalem z czym przychodze. A doradca od kopa w tej sprawie przekazal zgloszenie gdzies dalej


Zespół Nasz Orange
  • 2931
  • 10919
  • 64

Prace planowane na Mój Orange

18 kwietnia (czwartek) od godz 22.00 do 22 kwietnia (poniedziałek) do godz. 7.00:

  • brak będzie dostępnej diagnostyki usług,
  • nie będzie dostępny czat obsługowy.

 

W razie potrzeby pomocy zapraszamy na forum 😃 lub na bezpłatną infolinię 510 100 100.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Prace planowane na Mój Orange


@Samotnicknapisał(-a)

Miał ktoś takiego babola?IMG_0445.jpegMam na koncie cztery numery z tym, że ten zaznaczony jest dwukrotnie wyświetlany. Przez to zapewne brakuje miejsca na wyświetlenie w pełni przycisku i danych ostatniego numeru.


Po przejściu z Flexa mam ten problem i jeszcze kiedy chce doładować to mam tak 2024-04-15 17.26.13 www.orange.pl 9cc82767a035.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Prace planowane na Mój Orange


@Wojciechnapisał(-a)

18 kwietnia (czwartek) od godz 22.00 do 22 kwietnia (poniedziałek) do godz. 7.00:

  • brak będzie dostępnej diagnostyki usług,
  • nie będzie dostępny czat obsługowy.

 

W razie jakiejś pomocy zapraszamy na forum 😃 lub na bezpłatną infolinię 510 100 100.


Znaczy... w razie potrzeby? 😉