Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zegarek zamiast opaski


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Zegarek zamiast opaski

Dzięki za linka. Dobrze wiedzieć!
Niby w teorii powinno działać, a w rzeczywistości może być konieczna instalacja Huawei AppGallery 😮


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2432
  • 10085
  • 89

Zegarek zamiast opaski

@s_28sma  jeśli chodzi o smartwatcha GT 2 Pro to podsyłam Ci recenzje  na temat tego modelu Recenzja  Huawei Watch GT 2 Pro – skąd ten dopisek „pro”? https://www.tabletowo.pl/recenzja-huawei-watch-gt-2-pro/

a także linka do opinii o tym modelu i ma bardzo dobre opinie https://www.ceneo.pl/96816001#tab=reviews 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 144
  • 746
  • 2

Zegarek zamiast opaski

Ja od pól roku używam amazfita gts 2e i jestem z niego zadowolony. Trochę moduł, albo antena GPS jest słaba, ale tak jest ok. Jest znacząco poniżej Twoje założonego pułapu cenowego, ale może warto przyjrzeć się takiej opcji. Używam go do monitorowania aktywności i do tego powiadomień z telefonu. ładuję go tak średnio raz na tydzień może i rzadziej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Zegarek zamiast opaski

Dzięki za wskazówkę!

Nie brałem pod uwagę sprzętu za kilka stówek, bo założyłem (może nie słusznie), że by taki sprzęt dłużej posłużył, to musi być z wyższej półki cenowej.

A ten amazfit ma funkcję liczenia kalorii?

1 tydzień to spoko wynik.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 144
  • 746
  • 2

Zegarek zamiast opaski

Jeśli pytasz o spalone kalorie podczas treningu, to tak. Widziałem że jest droższa opcja w stajni amazfita podobnego zegarka, jednak tam ten guzik (a'la koronka) jest wystający co mi średnio się podobało, wolę tak jak tutaj zabudowany więc o nic nie zahaczy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Zegarek zamiast opaski

Dobrze wiedzieć z tą koronką 🙂
Wydaje mi się, że amazfit to taki zegarek dla zaawansowanych, aktywnych sportowo. A to będzie nosił zwykły osobnik, nie uprawiający sportu, choć nie stroniący od robót fizycznych 😉

Dopytam jeszcze - taki amazfit zmierzy sen?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 144
  • 746
  • 2

Zegarek zamiast opaski

Mi się właśnie wydaje że to taki zegarek dla ludu, a nie zaawansowane narzędzie monitorujące dla sportowców. Sen monitoruje, jednak ja z tej funkcji nie korzystam, nie lubię spać z zegarkiem na ręku.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Zegarek zamiast opaski

A to mnie akurat sen żywo interesuje, zwłaszcza parametr związany głębokim snem.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2130
  • 7859
  • 31

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Zegarek zamiast opaski

Dziękuję 🙂
Widzę, że w zestawieniu pada Amazfit i GT 3 Active