Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

Już Motorola dotarła, czeka na odbiór z paczkomatu. Po pracy odbiorę i zawiozę zainteresowanej osobie, niech owocnie na nim działa 🤗


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

Telefon odebrany, rozpakowany i zaczynamy testy. Plus dla Motoroli za case i dobrą ładowarkę. Wielki minus, za rozładowany akumulator do samego zera. Nie mogłem się z początku zorientować, co się dzieje, bo po wyjęciu z pudełka telefon nie dawał żadnych oznak życia, nawet po podłączeniu do ładowarki. Dopiero po pół godzinie się odezwał. Pierwszy raz się spotkałem, że akumulator w telefonie miał zero energii. W Samsungu i Xiaomi zawsze było na poziomie 30-60 %, więc od razu po wyjęciu z pudełka można było go uruchomić.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

Ach ta ekonomia jeszcze trochę i będą tylko tel z esim/isim, bez ładowarek a ekran i aku trzeba będzie dokupić gdyż to będzie eko jak każdy pod siebie wybierze 😉

Ciekawe jak testy pójdą 😉

Napisz jakie transfery wyciąga i czy przy grach/testach nie grzeje się za mocno i nie zwalnia przez to 😉

Generalnie oby sprawował się jak najlepiej i bezawaryjnie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

@ketrasaArturplusem dla Motoroli jest to że w pudełku znajdziemy ładowarkę oraz etui. Też zdarzyło mi się że bateria była całkowicie rozładowana. To jest mały pikuś 😉  Daj znać czy działa płynnie w czasie przeglądania stron, grania czy nie grzeje się, czy długo trzyma bateria i jaka prędkość transmisji danych wyciąga?

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

Dziś po pracy zapytam syna, jak mu funkcjonuje. Mnie wczoraj nie dopuścił 😁