Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd zamówienia bez rozwiązania


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

Od wczoraj próbuję zakupić telefon (iPhone 12 Pro Max) na raty jednak za każdym razem przy przechodzeniu do finalizacji wyskakuje mi coś takiego :

Powód odmowy: Nie masz możliwości zakupu oferty abonamentowej z urządzeniem w cenie promocyjnej. Możesz zakupić ofertę abonamentową bez urządzenia składając nowe zamówienie.

Wydzwaniałam, pisałam nikt nic nie wie, nikt nie może mi pomóc.

Miał ktoś podobną sytuację? Wie jak to rozwiązać? Albo chociaż jaka jest przyczyna tej odmowy?

Zrzut ekranu 2020-11-24 o 22.05.57.png

 

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju czy jesteś nowym klientem Orange? Czasami takie odmowy są dla nowych klientów lub nierzetelnych, którzy wcześniej mieli umowę w Orange, ale np. były nieterminowe płatności za fakturę.

Klient jest niewiarygodny, tak system zweryfikował i nie chce dalej puścić z realizacją zamówienia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

jestem nowym, ale próbowałam na różne dane i za każdym razem wyskakuje to samo. poza tym podobno orange nie sprawdza zdolności kredytowej. moja kolezanka, która wgl nie jest klientką, nie pracuje dostała bez problemu. a ja od wczoraj próbuję się dowiedzieć czegokolwiek i jedyne co dostaje w odpowiedzi NIE WIEM NIE DA SIE


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju nie przeskoczy się weryfikacji systemu. Sprawdzona została zdolność i system zakwalifikował jako niewiarygodny klient. Czy gdzieś w przeszłości nie było jakiś kłopotów finansowych ze spłatą kredytu? Jest ogólnopolska baza dłużników i być może jakieś zaszłości zostały, a to najprawdopodobniej jest brane pod uwagę. Pewnie po dwóch latach przy przedłużeniu kolejnej umowy z telefonem nie było by już takiego problemu, oczywiście pod warunkiem, że należności wobec operatora regulowane są terminowo.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

brałam poprzedni telefon na raty wszytsko pięknie spłacone, żadnych problemów. obecnie też zadnych innych kredytów. sprawdzałam też na dowód i dane innych członków rodziny, ten sam problem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju przykro mi, że taka sytuacją Cię spotkała. Może spróbuj jutro jeszcze telefonicznie podpisać umowę z wybranym urządzeniem. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

próbowałam na infolinii, na sklepie i za każdym razem mnie wyrzucają i ignorują jak pytam dlaczego tak się dzieje


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju nie jesteś pierwszą osobą, która opisuje swój problem przy składaniu zamówienia wybierając urządzenie z serii nadgryzionego jabłuszka. Czy były próby z innym modelem telefonu?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 0

Błąd zamówienia bez rozwiązania

błąd wyskakuje przy każdym urządzeniu gdzie rata wynosi powyżej 100zł


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Błąd zamówienia bez rozwiązania

@domnaskraju za drogie urządzenie i system nie chce przepuścić. Teraz do podpisania umowa z tańszym urządzeniem, za dwa lata już większą wiarygodność i mpżliwośç droższego urządzenia.