Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie 3 numerów z Play


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Przeniesienie 3 numerów z Play

Dzień dobry. Czy jestjmoze ktoś z dzialu sprzedaży? Pisze z prośbą o przedstawienie oferty na przeniesienie numerów. Przeglądałem Państwa stronę jednak nie wszystko jest dla mnie jasne.

 
Obecnie posiadam 3 abonamenty w Play w formule rodzinnej. Jeden z nich już się skończył a dwa kończą się w dniu 30.04.2019.
Na ta chwile otrzymałem następujące propozycje:
 
Plush: 134 zł miesięcznie, umowa na 24 miesiace, nielimitowane minuty i wiadomości, 15 GB internetu na każdy numer, dwa telefony Motorola One, 0zl opłaty aktywacyjnej, niecałe 2zl do zapłacenia przy podpisywaniu umowy, pierwsze 3 miesiące: abonament 74zl
 
Plus: oferta nieatrakcyjna
 
Orange: bdb
Tmobile: bdb
RBMobile: oferta nieatrakcyjna
Operatorzy wirtualni: oferta nieatrakcyjna lub atrakcyjna ale tylko SIM więc mnie nie interesuje
 
Play: 150zl miesięcznie, umowa na 28 miesiecy, nielimitowane minuty i wiadomości, 30 gb wspólnego internetu dla wszystkich numerow, jeden telefon LG G6, jeden telefon Motorola One, 99zl do zapłacenia przy podpisywaniu umowy.
 
Potrzebuję następujących warunków:
3 numery, oferta indywidualna (nie firmowa) połączenia i wiadomości nielimitowane, ok. 2 lata trwania umowy, brak opłaty na start lub opłata max do 150 zł.
1 numer: min. 10 GB internetu + HTC U11 / LG G6 / LG G7 fit / inny telefon z procesorem Snapdragon 636/660/821/835 i certyfikatem IP67/68
Drugi numer: min 5 GB internetu + Motorola One / Moto G6 plus/ ewentualnie Motorola G6 ale mniej chętnie
Trzeci numer: min 1 GB internetu, bez telefonu
 
Proszę również o udzielenie informacji o ewentualnych opłatach aktywacyjnych i ewentualnym okresie abonamentu za darmo lub pomniejszonego 
 
Z poważaniem
1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2019
  • 5440
  • 183

Przeniesienie 3 numerów z Play

O ile nie posiadasz usług stacjonarnych to pierwszy numer będzie miał zawsze pełną opłatę abonamentową tj. plan standardowy 39,90 zł, optymalny 49,90 zł i wzbogacony 59,90 zł. Ceny po rabatach za efakturę i zgodą marketingową. Plany te mją no limit i odpowiednio 5,10, 20 GB internetu. Na każdy następny numer będzie 20 zł rabatu miesięcznie. Opłata aktywacyjna 49 zł na kolejne nie będzie o ile umowy zostaną podpisane jednocześnie. 3 miesiące opłat bez abonamentu. Telefony na raty zgodnie z cennikiem https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/17103/354879bc-7e8d-4005-9ec4-c27e34671ba6.pdf- tabela od strony 7.