Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love: Czy można dokupić Internet Domowy LTE i będą jakieś zniżki?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love + internet domowy lte

@ketrasaArtur  Aha dzięki 🙂 65 zl a 80 cenowo niewielka rożnica ale flex ma nielimitowany i tu ma przewagę i bez umowy 🙂 ale z 2 strony 500 gb napewno nie przekroczę. 🙂 Ale jeśli orange wycofa nielimitowany 🙂 to zostaje mi poprosić kogos o gb lub przejść na abonament. 🙂 A Ty byś jak mi doradził? 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Orange love + internet domowy lte

@Januszbba czy to jest Twój główny internet, czy dodatkowy? Zaletą umowy, że można po niższej cenie dobrać router, zaletą FLEX, 4 karty SIM i jak nie będzie GB bez limitu, to na forum poratują.

Ja osobiście w trzech lokalizacjach obecnie korzystam z trzech kart SIM FLEX do internetu, natomiast numer z główną kartą SIM mam w telefonie. W domu i biurze mam światłowód, więc obecnie taki układ jest wystarczający.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love + internet domowy lte

@ketrasaArtur  Dodatkowy bo do 2 domu potrzebuje mobilny do routera a w 1 domu w bloku mam światłowód.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Orange love + internet domowy lte

@Januszbba to ja bym brał FLEX-a. Dodatkowy numer i 4 karty SIM z GB bez limitu. Jak nie potrzeba, to można do pół roku zawiesić numer. Po opłaceniu planu aktywuje się w kilka minut.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love + internet domowy lte

@ketrasaArtur  Nr główny mam w 1 telefonie a 2  mam w 2 telefonie więc 3  dam do routera i tak będzie najlepiej 🙂 to jest cały czas 1 numer 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 83
  • 1

Orange love + internet domowy lte

Obecnie oplaca sie dokupić abonament za 85 zł, który ma 600GB na m-c. Mając Orange Love płacisz 65 zł, dodatkowo w promocji pół roku gratis (mi w aplikacji dodatkowo pojawił się kod 8 zł taniej przez caly okres umowy).

Ewentualnie orange na kartę promocja 2400GB (200GB na miesiąc z kumulacją).