Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa Umowa


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowa Umowa

Witam !!

19 kończy się umowa.

Albo inaczej od początku... Kilka dni temu cała umowa została przepisana z mojej mamy na mnie bo tak chcieliśmy do tego została złożona rezygnacja z TV która została pozytywnie rozpatrzona i od 20 Tv nie będzie. Przy pisaniu cecji konsultantka rozpisała już jakieś propozycję i jedna z nich jest internet LTE, obecnie posiadam internet do 10 mb telefon domowy z ilomaś tam minutami i tv z którego rezygnuję. Myślę właśnie nad tym LTE z telefonem domowym tylko nie bardzo wiem jak to wszystko działa. Czy naprawdę etn internet jest "bez limitu danych" czy to zwyczajna ściema. Ogólnie internet LTE w mojej wiosce działa i to nawet dobrze( przynajmniej tak widziałem u kolegi na Iphonie :P)

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Nowa Umowa

@adasko91cała sprawa z nielimitowanym LTE wygląda tak:

1) masz ileś GB pakietu danych, który działa we wszzystkich technologiach.

2) po jego wykorzystaniu ogólnie internet zwalnia do 64Kb/s chyba, że....

..masz usługę "Nielimitowane LTE" (zwykle kosztuje ona 10zł doliczane do abonamentu, pewnie konsultant już ją uwzględnił w wyliczeniach lub otrzymujesz ją na pół roku za darmo)

3) po wykorzystaniu 100GB w ramach nielimitowanego LTE prędkosć internetu LTE jest ograniczana do 1Mb/s ale transfer jest darmowy i bez limitu.

 

PS. technologie 3G i starsze, po wykrozystaniu pakietu z pkt.1) są ograniczane do 64Kb/s.

 

Sam korzystam z tego rozwiazania, tyle, że w ofercie głosowej i robię z telefonu router Wi-Fi dla laptopa.

Działa to świetnie, na dzień dzisiejszy wykorzystałem 65.65 GB.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowa Umowa

Jeżeli zgodzę się na LTE to co dostane  ?? jakiś modem czy coś ?? I jak w tym wypadku będzie działać telefon stacjonarny który jest teraz przez liveboxa z VOiP'em ??(Nie mam tabletu czy wziętego telefonu na kartę czy abonament) A co z tą strefą domową ??

Anonim

Nie dotyczy

Nowa Umowa

@adasko91czy do tego Internetu LTE domowego faktycznie potrzebny jest Ci telefon voip?? Przy dzisiejszych ofertach no-limit jest sens się w to bawić??? W moim odczuciu chyba nie, chociaż......wybór należy do Ciebie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowa Umowa

Powiem tak. Głównie interesuje mnie internet, bo z telefonu stacjonarnego nie korzystam ale moja mama korzysta i to jest to żeby telefon został 😞 Znalazłem kartkę na której konsultantka rozpisała mi trzy oferty Neo+tel i 60 min stacjonarne i komórki=75 zł druga za 89 neo ze zmianą na analogowe podłączenie telefonu ze zmianą numeru no i propozycja LTE 100 min na stacjonarne i komórki za 79,99 (ale nie wiem czy w tym jest telefon stacjonarny czy nie). Wiem że to wszystko jest zakręcone ale niestety prędkości do 80 mb w neo nie mogę mieć bo za daleko od centrali a chciałbym mieć więcej niż 10 mb 😕 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa Umowa

A na kablu jaką prędkośc możesz maksymalnie wyciągnąć??? Może warto kupić neostradę, a dla mamy wybrać jakąś ofertę stacjonarnego - jeśłi mama dużo dzwoni to za 69 zł msc ma Plan bez ograniczeń i dzwoni do wszystkich sieci stacjonarnych w polsce i europie oraz komórkowych w Polsce w cenie abonamentu. Jeśłi wybrałbyś neostradę do 80 mb/s to zapłaciłbyś za nią 39,90. Do tego możesz dobrać tablet za 1 zł.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowa Umowa

No właśnie w tym problem że maxymalnie mogę mieć neostradę do 10 mb 😞 80 mb odpada bo mieszkam za daleko od "szafy" jakieś 2,5 km chyba czyli za daleko 😕 i dlatego w salonie zaproponowała mi LTE. 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa Umowa

@adasko91 to możesz wybrać sobie to ofertę, a mamie zostawić stacjonarny po kablu. Wówczas mając już 2 usługi w Orange możesz mieć abonament komórkowy nawet przez 12 msc za 0 zł 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Nowa Umowa

Nie rozumiesz.... Ja nie chce brać żadnego abonamentu z telefonem czy tam bez telefonu + Lte ja chciałem samą stacjonarkę+ LTE o ile się tak da.

I z tego co widzę chyba się da bo jest takie coś jak "stwórz ofertę" można zrobić mobilny internet domowy+telefon stacjonarny PSTN.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa Umowa

Owszem wszystko się da - rozumiem Cię - proponowałem Ci tylko trochę inną drogę wyboru oferty w przypadku gdy Twoja Mama aktywnie korzysta z telefonu stacjonarnego. Pozdrawiam.