Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nie dziala tv

Anonim

Nie dotyczy

nie dziala tv

@matalexTo pozostaje wymienić dekoder może coś jest nie tak.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

nie dziala tv

Thx za chęci  prawdopodobnie dzisiaj pojawi się technik z Orange, zobaczymy jak on sobie poradzi z tym problemem. A, dekoder jest nowy, wymieniony w ramach tego zgłoszenia. 

Anonim

Nie dotyczy

nie dziala tv

@matalexA kabel który masz podłączony miedzy dekoderem a FB to jaką ma długość? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

nie dziala tv

Ma 15 m ale na tym kablu była tv i zniknela. 

Anonim

Nie dotyczy

nie dziala tv

@matalexWedług mnie to problem po stronie kabla zamień na ten od dekodera co jest w pudelku.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

nie dziala tv

Nie sądzę, że to kabel. Ten z pudelka jest za krotki dla moich potrzeb. Historia tej awarii jest dłuższa. TV zaniknęło po wyłączeniu urządzeń  prądu i ponownym włączeniu z powodu burzy. W piątek nie było tv, specjalista z Orange nie mógł sobie z tym poradzić, zaproponował wymianę dekodera. W sobotę w południe tv pojawiła się jakby nigdy nic. Wieczorem zniknęła. Kolejny specjalista z Orange zaproponował tez wymianę liveboxa.. Ja wymieniłem kabel, już z własnej inicjatywy... Skonfigurowałem wszystko, działało. Po wyłączeniu i włączeniu po około godzinie, już tv nie działała i nie działa. Tak wygląda ta historia, teraz wyczekuje na technika z Orange. Pytanie wrzuciłem, szukając w sieci rozwiązania...

Anonim

Nie dotyczy

nie dziala tv

A jaki masz dokładny dekoder UHD 88 czy WHD 80 ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

nie dziala tv

UHD 88 ale to raczej nie ma znaczenia, wobec opisanych zdarzeń. TV wróciła w sobotę na starym, by znowu zniknąć,. Podobnie jest na nowym.