Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana technologii z DTH na IPTV w trakcie umowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zmiana technologii z DTH na IPTV w trakcie umowy.

Witam

 

Moje pytanie jest następujące. 

W chwili obecnej posiadam FunPack na łączu VDSL (do 80Mb/s i te wartości są utrzymywane bez problemu). Telewizja jest jednak w technologii DTH (pozostałość po tym usługa była jeszcze świadczona na łączu ADSL w opcji do 10Mb/s). 

Czy jest możliwość zmiany świadczenia usługi telewizyjnej w trakcie trwania umowy z DTH na IPTV? Nie chcę czekać na zakończenie umowy (którą bym musiał rozwiązać - za dużo z tym problemu i czasu). Wiem że taka opcja (chyba) jest możliwa jeśli istnieje możliwość migracji do światłowodu. 

Zależy mi na tym, ze względu iż usługa jest na mnie a używają jej moi rodzice. Osobiście mieszkam na granicą i gdy pojawiają się problemy jest to dość kłopotliwe z załatwianiem (tak wiem - cesja usług itp - tylko znowu, nie mam na to czasu i lepiej by usługi były na mnie - bo to jedyne co na mnie w kraju zostało i czasem przydaje się mieć "coś na siebie" gdy chcę coś załatwić w ojczyźnie). Satelita ma to do siebie, że czasem odmawia współpracy (silny wiatr, przestawiona antena, remont elewacji budynku). Przechodząc na IPTV ograniczam czynniki zewnętrzne na świadczenie usługi telewizyjnej). 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiana technologii z DTH na IPTV w trakcie umowy.

Tak, ale tylko przy migracji do FTTH, przy zachowaniu prędkości na VDSL nie da rady. Trzeba by było rozwiązać umowę i zawierać nową.