Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie posiadam kanału Eurosport 4K, mimo że mam światłowód i dekoder 4K


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15962
  • 84

Nie posiadam kanału Eurosport 4K, mimo że mam światłowód i dekoder 4K

@adzia1  a jaki masz pakiet tv?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Nie wiem jak się nazywa, najstarszy Fun Pack  za jedyne 69,- zł, posiadam tuner 4k ICU100, światłowód 100 M/s. Mam też zablokowane inne kanały,  które kiedyś działały na tym pakiecie, te co są niegwarantowane.

Podobno to zemsta za to że nie chcę przejść na nowy pakiet.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Rozmawialem z BOK i się dowiedziałem że jednak nie dla wszystkich. Trzeba posiadać nowe pakiety. O czym nie informują, ogłaszając odkodowany kanał Eurosport 4k - dla wszystkich, którzy spełniają 2 warunki :

1 tuner 4k

2 światłowód

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Lista Kanałów Orange IPTV

prawdziwa zemsta to będzie jak Ci w końcu wypowiedzą te stare pakiety z nieodświeżalnego portfolio


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV


@pirenejnapisał(-a)

prawdziwa zemsta to będzie jak Ci w końcu wypowiedzą te stare pakiety z nieodświeżalnego portfolio


@pirenej  Nie raz już się przekonałem że są do tego zdolni. Może podejmą za mnie tą decyzję, nie mogę się jakoś zdecydować a mam mnóstwo powodów


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 267
  • 1113
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Jakie to powody oprócz oczywiście ceny bo płacisz 69 a po zmianie 99 zł jakby brać ten najtańszy pakiet. A zmiana wiąże się z korzyściami zamiast 100 Mb/s to 300 MB/s (może tak być, że rozmawiając z konsultantem wynegocjujesz , że chcesz zostać przy 100 Mb/s) i 131 kanałów nie wiem ile w tej cenie co teraz płacisz masz. Orange nie może ci nic zmienić bez twojej zgody bo by się to wiązało ze zmianą umowy jaką masz nie informując ciebie jakby to zrobili to byś mogła ich zaskarżyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Cena najtańsza to 99,99 zł przez 2 lata a potem 109,99 zł . W tej cenie mam Canal + 102 kanały z viaplay (F1) i dużo innych sportów, 120,- z internetem światłowodowym.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Nie posiadam kanału Eurosport 4K, mimo że mam światłowód i dekoder 4K

Dla ścisłości dostałem nową ofertę przedłużenia abonamentu, w załączniku - scrin.

Obecnie mam około 50 kanałów polskojęzycznych, nie licząc "okazje i zagraniczne darmowe z sat.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Nie posiadam kanału Eurosport 4K, mimo że mam światłowód i dekoder 4K

Tak dla informacji. Nic nie informują że tylko nowe pakiety. W tunerze mam napisane jakie mam dostęone opcje i jest " 4k". w załączniku dokumenty.

 

4k-2.jpg  $k -1.jpg

 

____________

* Poprawiłem czytelność wpisu - Wiktor


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Nie posiadam kanału Eurosport 4K, mimo że mam światłowód i dekoder 4K

@adzia1  na "szczęście" już nie musisz się tym przejmować gdyż Eurosport 4K znów zakończył nadawanie w Polsce - SATKurier.pl