Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

► Wątek został wyodrębniony z tematu Mundial w 4K w Orange TV. Dodatkowo uporządkowano w nim wpisy - Moderator Wiktor ◄

 


@Wojcieszko napisał:
Pokaż szczegóły

Duży news. W NC+ trzeba mieć Canal+, a tutaj nie.

 

Orange TV ze światłowodem, dekoder i telewizor 4K to niezbędny zestaw do tego, by cieszyć się piłkarskimi emocjami w najwyżej jakości. Jeśli klient korzysta z łącza światłowodowego i telewizji od Orange, a nie ma właściwego dekodera może go wymienić na Samsung ICU100 4K UHD obsługujący najnowszą technologię.


Witam. A co w przypadku kiedy mam multiroom, główny dekoder to UHD 88 bez 4k a drugi w innym pokoju Icu100 który odbiera tv po wifi, Chciałem wymienić dekoder UHD 88 na icu bo mam do niego podłączony oled 4k i wszyscy w punktach i na infolinii mówią że nie mogę bo taka jest polityka firmy. Może pan coś poradzi. Pozdrawiam.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

@ODYNDwóch taki samych dekoderów jak ICU 100 nie dostanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

No i lipa bo Orange zasłaniając się swoją polityką ogranicza technicznie klienta. 

Oczywiście znalazłem "powiedzmy" rozwiązanie na czacie z panem z Orange, że można sobie wymienić na drugi Icu 100 ale za dopłatą 129zł 🙂 więc wszystko rozbija się o kasę, którą notabene i tak płacimy za usługę każdego miesiąca.

 

Tak więc zostaje jedynie robienie dziury w ścianie, puszczenie kabla i zamiana dekoderów miejscami, a miało być tak pięknie, bezprzewodowo
Pozdrawiam wszystkich

 

Chyba że Orange się ogarnie i wprowadzi w życie to co opisał Wojcieszko kilka postów wcześniej.

 

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

@ODYN ja 3/4 domu wierciłem po 25 latach, gdy tata budował netu nie było i TV tylko kineskopowe, teraz mam 4k i sieć domowa, było naprawdę co robić, dobrze że sam to robiłem, jakbym za to musiał płacić to jeden TV 4k 60" by mniej był.

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

@ODYNAle możesz spróbować wymienić UHD 88 na WHD 80 który ma WIFI ale bez 4K i nie trzeba wiercić dziur w ścianie 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

Czuję twój ból kolego, na co operator nie ma sposobu, sami zrobimy 🙂

Pozdrawiam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Multiroom z dekodrem UHD 88 - co z wymianą na drugie ICU 100?

Też taką propozycje też mi dali, ale ten WHD 80 nie lata po 5ghz z tego co Pani na infolinii mi przekazała. Ale temat warty rozważenia, dziękuję za tip.