Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 267
  • 1119
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Stare logotypy FOX zostały poprawione na FX i w dekoderach (przynajmniej na ICU100) i na stronie z ofertą. Lepiej późno niż w cale. Chwile im to zajęło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Czy przypadkiem TVP Seriale oraz TVP3 nie zostały podniesione jakościowo do HD, bo logotypy są troszkę mniejsze i jakość obrazu ciut lepsza?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Lista Kanałów Orange IPTV

@tarecki  tak zostały podniesione jakościowo do HD (przynajmniej tak się wyświetla identyfikacja po włączeniu info o kanale w C+ Online)


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Na kanale 27 zamiast Wydarzenia24 pojawił się kanał Polsat News Polityka. Więcej o tym można przeczytać tutaj.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV


@Wojciechnapisał(-a)

Na kanale 27 zamiast Wydarzenia24 pojawił się kanał Polsat News Polityka. Więcej o tym można przeczytać tutaj.


Kiedy wrócą Wydarzenia24 do Orange TV?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

A kiedy pojawi się stacja w. polsce.pl? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

@Windowv2  Wydarzenia24 pojawiły się  na kanale 26. Jeśli go nie masz to uruchom ponownie dekoder. Dla potwierdzenia mam ten kanał na dekoderze IWU 200 oraz WHD 80 🙂

@abcdkanał wPolsce.pl jest dostępny w 4K w Orange TV IPTV na kanale 32. Aby go posiadać musisz mieć  odpowiedni dekoder 4K czyli IWU 200, ICU 100, 4K Stream lub dekoder 4K Multi. Jeśli posiadasz któryś z tych dekoderów to na kanale 32 jest ten kanał. @abcd jeśli nie posiadasz takiego dekodera to nie będzie on dostępny. Dodałem kiedyś taki pomysł tutaj https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Kanal-wPolsce-pl-w-wersji-HD-IPTV-na-dekoderach-WHD80/idi-p/3...  a takze zadałem pytanie w czasie AMA- oferta telewizyjna czy ten kanał  pojawi sie w wersji HD  na dekoderach Orange które nie obsługują 4K czyli  WHD 80 u UHD 88 i w tym linku masz odpowiedz https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Czy-pojawi-si%C4%99-kana%C5%82-wPolsce-pl-HD-na-dek...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Pablo5 Dzięki, czy te kanały Wydarzenia24 i w polsce.pl jest dla wszystkich, czy tylko dla wysokich pakietów ?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

Cześć@adzia1 kanały Wydarzenia24 i wPolsce.pl są dostępne w pakiecie Orange Love Standard oraz w pakiecie podstawowym Optymalnym. Przesyłam Ci listę kanałów IPTV w załączniku i są one zawarte  w pakiecie Optymalnym czyli podstawowym.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV


@Pablo5napisał(-a)

@Windowv2  Wydarzenia24 pojawiły się  na kanale 26. Jeśli go nie masz to uruchom ponownie dekoder. Dla potwierdzenia mam ten kanał na dekoderze IWU 200 oraz WHD 80 🙂

@abcdkanał wPolsce.pl jest dostępny w 4K w Orange TV IPTV na kanale 32. Aby go posiadać musisz mieć  odpowiedni dekoder 4K czyli IWU 200, ICU 100, 4K Stream lub dekoder 4K Multi. Jeśli posiadasz któryś z tych dekoderów to na kanale 32 jest ten kanał. @abcd jeśli nie posiadasz takiego dekodera to nie będzie on dostępny. Dodałem kiedyś taki pomysł tutaj https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Kanal-wPolsce-pl-w-wersji-HD-IPTV-na-dekoderach-WHD80/idi-p/3...  a takze zadałem pytanie w czasie AMA- oferta telewizyjna czy ten kanał  pojawi sie w wersji HD  na dekoderach Orange które nie obsługują 4K czyli  WHD 80 u UHD 88 i w tym linku masz odpowiedz https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Czy-pojawi-si%C4%99-kana%C5%82-wPolsce-pl-HD-na-dek...

Pozdrawiam 🙂


Dzięki, po resecie mam.