Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Widocznie na razie tylko skupili się na usunięciu pakietów ze strony a wszelkie inne informacje to później usuną. Dla mnie to jest dziwne posunięcie i nie zrozumiałe i o ile pakiet Ekstra+ mógł iść do wyrzucenia bo prawie wszystkie kanały powielały się z pakietem tym bez + o tej samej nazwie to tutaj dla mnie usunięcie pakietu z Canal+ jest błędem i mam tylko nadzieję, że w przyszłości dadzą możliwość kupienia kanałów C+ ten pakiet, który był


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2432
  • 10084
  • 89

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Informacja z Biura Prasowego Orange na temat wycofania pakietów Canal+ z oferty telewizyjnej IPTV
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-tv-koniec-canal-rezygnacja

Więcej informacji w powyższym linku

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 724
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Na Kanale Orange Promo TV wciąż jest informacja o tym że Canal + Dokument jest wśród kanałów nt. Wiedzy.

Ja chciałbym przy następnym materiale na kanale Orange Promo TV aby były History i H2 bo to kanały dla pasjonatów historii co więcej History powinien być w miejsce C+ Dokument do tego powinien być wyrzucony TVR z rozrywkowych bo jest inną stacją o nazwie Home TV.

Ponadto żądam też na wiosnę poszerzenia oferty o SciFi, wszystkie AXNy, Novelas+, Love Nature, Eleven Sports 4, Sportklub, Fightklub, Alfa TVP, Polsat JimJam no i o Junior channel od winnickiego.

To powinna być rekompensata za brak Canal Plusów w ofercie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Nie wiem czy wyrażenie "żądam" nie za mocno użyte tu by pasowało "oczekuję" a po za tym jakieś ruchy powinny być zrobione ale zapewne nie każdego zadowolą.

Anonim

Nie dotyczy

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Lepiej już aby znowu jakaś paczka kanałów  nie została wyłączona.. 😉

Nie wyobrażam sobie oferty bez kanałów z rodziny np. BBC, TVP..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Wszystko się może stać nawet to że tylko kanały z naziemnej zostaną a wszystko inne zniknie 🤣 Albo i to nie tylko pozycje od orange co się reklamuje 😂 zostaną i będzie wtedy że powalą konkurencję ale śmiechem wtedy co to się wyprawia w orange ale nie super ofertą.  Jak tak będą znikać kanały to klienci będą odchodzić a nowych tym bardziej nie bedzie i napewno orange doskonale wie o tym.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 724
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Francuski Orange ma się dobrze i nie wywala kanałów z oferty, a jeżeli chodzi o Polski Orange to wywalają każdy kanał jeden po drugim.

Tak dalej nie powinno być!

Trzeba koniecznie dowiedzieć się czy nic nie zniknie.

Po tym jak wywalili stacje z rodziny Canal+ myślę ze powinna być rekompensata w postaci kanałów które były tylko i wyłącznie w Extra+ a wszystko po to by znalazły się w autorskiej ofercie pomarańczowego nadawcy no i jeszcze dodam od siebie Sportklub, Alfa TVP, News 24 czy nawet Junior Channel.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Owszem powinni brac przyklad od innych polski orange i fajnie by było się dowiedzieć każdy by chciał ale orange tak nie da ci informacji jaką decyzję podjęli albo zamierzają podjąć jak ma wyglądać oferta czy jeszcze coś wywalą na jakim etapie są rozmowy z c+ co do ich kanałów czy się pojawią kanały które widnieją na liscie a są to "kanały widmo" że tylko nazwę kanału oglądamy przeglądając program tv w dekoderze

Anonim

Nie dotyczy

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Z kanałami "widmo" mogliby zrobić porządek,  są na liście..ale nie można oglądać 🤔

To nie wygląda zbyt profesjonalnie..  😀 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 1285
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Z tym określeniem to chyba każdy wie o co mi chodzi jak ktoś nie wykupił pakietu w którym są akurat dostepne no to co wtedy może obejrzeć  tylko logo kanału i co w programie i wspaniałą informacje od orange "pocałuj się... jak chcesz to sobie wykup inny pakiet" 😁 którego nawet teraz niema w ofercie🤣