Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 318
  • 1335
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Bo ktoś rzucił pomysł aby uporządkować dział pomysły żeby tyle ich nie było tam. I zostawić te które może będą w stanie realnie wprowadzić. Palcem nie będę wskazywał kto ale widać posłuchali rady więc zaczęli porzadki i zamykają. Na odstrzał poszedł mój pomysł i inny o kanaly sportowe od @nnsq9053W9 . Opinia po takich ruchach i tym co pokazują w orange spadnie lekko mówiąc.

Powód zamknięcia pomysłu jest śmieszny w pomyśle nie było napisane że mają wszystkie kanały wprowadzić jakie podałem tylko żeby jakiś z tej listy którą wymieniłem jasnowidzem nie jestem i trudno ocenic jaki łatwo orange jest wprowadzić i zeby byl w ofercie. Jak się nie podobała treść to mogli ją edytować i ewentualnie poprawić a nie zamykać od razu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 86
  • 0

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Mamy kolejną "nowość" w 2024 r.

Zabranie gratisu do pakietu C+ Premium czyli Polsat Premium i obecnie pojawia się zamiast kanałów plansza z nr telefonu, aby sobie ten pakiet zamówić.

Jakim jeszcze sposobem można zrazić do siebie obecnych  klientów?

Do końca roku zostało jeszcze 6 m-cy, ciekawe jakie  jeszcze tego typu  niespodzianki   czekają? 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 318
  • 1335
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Jak się C+ dogada z Polsatem to może i wrócą do tego pakietu w ktorym były chociaz orange nie oferuje już tego pakietu. Chociaż z orange sami mogliby się dogadać z nadawcą i nie oglądać się na c+. Co widać  najlepiej im to wychodzi nic nie robić. Będą wmawiać że stale pracują nad wprowadzaniem czegoś do oferty ale chyba w drugą stronę to robią nad wyprowadzaniem z oferty kierunki im się mylą od roku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 86
  • 0

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

W moje opinii Inni opertorzy wychodzą naprzeciw swoim klientom..a tutaj jest  dokładnie na odwrót, dla lojalnych uprzykrzają korzystanie z usługi tv.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 318
  • 1335
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Zobaczymy co będzie np. we wrześniu kiedy ruszy np LM czy w jakiś sposób klienci, którzy nie wykupili pakietu c+ jak był dostępny będą mogli jakoś oglądać skoro tylko kanały c+ mają transmitować o innych kanałach nie wiadomo (przynajmniej nie słyszałem), żeby np tvp sport uzyskało zgodę od c+ na pokazywanie jakiś meczy to chyba mówią na to "sublicencja" jeżeli dobrze myślę.

Jest wiele przykładów gdzie orange ma dużo rzeczy do zrobienia, żeby zadziałać, i żeby wyszło korzystnie i nikt nie narzekał z oferty tv.