Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 585
  • 1930
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Nowości w ofercie Orange TV iptv kanał 44 i 251 Viasat true crime HD i 573 Polsat Jim jam
Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłego dnia i oglądania telewizji 😄

 

 

 

_________________

*Post przeniesiony z tematu 'Pogaduchy 3.0 - moderator Wojciech.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 1263
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Czy aby z tym Polsat Jim Jam to nie błąd w kodowaniu. W pomysłach ten pomysł dotyczący tego kanału nie jest oznaczony jako zrealizowany więc teoretycznie nie powinno go być.

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Do%C5%82%C4%85czenie-kana%C5%82u-Polsat-Jimjam-w-IPTV-do-paki...

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Polsat-Jimjam-w-autorskiej-ofercie-Orange-TV/idi-p/348019

Dwa pomysły na ten sam kanał i oba otwarte.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 724
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Ten Polsat Jim Jam to nie jest żaden błąd w kodowaniu, a jeżeli chodzi o True crime od viasata zauważyłem że ten kanał u mnie jest dostępny.

Co ciekawe do obydwu kanałów dołączono MultiNagrywarkę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 1263
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Na pierwszy rzut można było tak to postrzegać zwłaszcza że nigdzie nie padła informacja o dołączeniu tego kanału tylko o True crime viasat były informacje. Fajnie jakby pozostałe z listy na dekoderach tak znienacka też się pojawiły niezapowiedzianie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2430
  • 10073
  • 88

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

W dniu dzisiejszym kanał Polsat JimJam nr 573 został dodany do oferty kablowej Orange TV IPTV. Dziękuje za oddane głosy i dołączenie tego kanału do oferty Orange TV w technologii IPTV.

W dniu dzisiejszym także został dołączono do oferty Orange TV w technologii kablowej kanał Viasat True Crime HD. Jest dostępny na kanałach nr 44 i 251 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 585
  • 1930
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Będą wkrótce dostępne kanały muzyczne ZPR/Grupa Polsat Plus w HD w Orange TV (w tym w IPTV) ?

Pozdrawiam 🙂

 

 

 

________________________

*Post przeniosłem z działu "Pogaduchy 3.0" - moderator Wojciech.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 1263
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

@ryba168na pewno tak ma na to miesiąc orange bo nadawca tych kanałów nie będzie przecież trzymał emisji w sd i hd bo to są koszty i nieopłacalne przez miesiąc będzie sd i hd tych kanałów. W połowie lipca emisja sd zostaje wyłączona


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 1263
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Taka dodatkowa informacja dla osób, które oglądają ten kanał 21 sierpnia CBS Europa zmienia nazwę na Film Cafe. 😂 Jak dla mnie ta nowa nazwa jest dziwna nie przemawia tak jak obecna. Pewnie filmy z całego świata będą puszczane jak robić kawy i ich rodzaje.

https://satkurier.pl/news/237443/film-cafe-nowa-nazwa-kanalu-cbs-europa.html


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 278
  • 1713
  • 0

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Film Cafe - Filmowa kawiarnia, brzmi fajnie i oddaje zawartość. Nazwa CBS Europa nic mi nie mówiła...