Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dobrałem pakiet EXTRA+ przy Love Premium za 29,99 0 przez 2 msc


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 562
  • 1789
  • 2

Dobrałem pakiet EXTRA+ przy Love Premium za 29,99 0 przez 2 msc

Dziś się spytałem czy aneks wysłano i dostałem odpowiedz że wprowadzono mnie w błąd modyfikacja nie możliwa przy moim pakiecie usług 

 

Pozdrawiam was 😘

 

Trzeba czekać na realizację mojego pomysłu 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Dobrałem pakiet EXTRA+ przy Love Premium za 29,99 0 przez 2 msc

Ja sądzę, że Orange hurtem te pakiety bierze od Canal+ i potem daje abonentom swoim, stąd ta problematyczna obsługa klienta w Orange, to powinno się jednak zmienić, bo operator jest dla klienta (ten płaci rachunki), nie odwrotnie, no chyba że coś za darmo jest, to nie można narzekać, ale dziś żadnych usług operatorzy za darmo nie dają, nawet telewizyjnych.

@ryba168  więc ten pakiet jednak koliduje z twoją ofertą... szkoda 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dobrałem pakiet EXTRA+ przy Love Premium za 29,99 0 przez 2 msc

@ryba168  czyli @PARANOJA  miał rację z tym co pisał wczoraj i według mnie ten post powinien być rozwiązaniem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Dobrałem pakiet EXTRA+ przy Love Premium za 29,99 0 przez 2 msc

@Anonim 

quote:

jak Orange nie obsługuje oferty Canal+, jak ty masz to w umowie, dałeś się zbyć, trzeba było umowę im pokazać i nie wychodzić z salonu, aż tego nie załatwią!

 

Z którego salonu nie wychodzić z Canal+, czy Orange, bo też nie wiadomo z którego i go okupować?

Umowa była zawarta w salonie Orange, a nie salonie Canal+ i umowy LOVE, DTH z Canal+ obsługuje Orange, oni je mają przecież, a nie Canal+(nie ma ich wcale). 

Dekoder dostałem przecież z salonu Orange, a nie z Canal+.

A wysyłają do Canal+, powinni dogadać miedzy sobą, że Canal+ obsługuje wszystkie umowy satelitarne te z Orange też (przekazuje to Orange do Canal+), ma te umowy też Canal+ i to wszystko w Canal+ jest,  a Orange zajmuje tylko IPTV, a to nie wiadomo co jest. Pośrednictwo miesiącami......i nikt do tego nie przyznaje i nie chce obsługiwać. Ani jedni, ani drudzy. Do strefa canalee nie da nawet zalogować klientom DTH Orange do tej pory, a oferta jest niby stamtąd okrojona.