Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

@rbrewka  jakby większa ilość klientów napierała Orange na ten kanał, to jest szansa że będzie, wszystko rozbija się o koszty.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

Ten kanał nigdy nie będzie miał masowej widowni.  Jest jednak kanałem płatnym, nie domagam się, by był w podstawowym pakiecie.  I znowu - inni mogą, dlaczego Orange nie może?

Co do napierania -  nie mam pojęcia, w jaki sposób mogę skutecznie napierać i jak dotrzeć do tych, którzy podejmują decyzje...

Anonim

Nie dotyczy

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

@rbrewka  jest FB czy Blog Orange, tu też można "Pomysł" zrobić, by dodali ten kanał 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

@Anonim  ja dawałem pomysły ale Orange nie było zainteresowane rozwijaniem oferty kanałowej 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

@Citi2017  innego pomysłu nie mam, jaka jest oferta programowa, to już Orange ustala, kroi na miarę waszych potrzeb i swojego budżetu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

Łącze się z zapotrzebowaniem na mezzo. 

Cale szczescie w części uzupełnia ten brak  StingrayFestival4k - tez nie jakiś dla massowego widza a jednak jest w ofercie. Tak jak Sundance Tv niszowy kanał filmowy. Wiec można. 

Orange ma syf w pakietach i np taki niszowy na poziomie kanał Stingray w optymalnym pakiecie jest, a Superstacja z mało mnie interesującym kontentem w komfortowym, ale już o tym pisałem w innych wątkach. Dziwna polityka zawartości pakietów. 

Czemu w ogóle tak długo istniejące kanały na rynku są w SD kiedy nadawacy udostępniają sygnał w hd. Np superstacja, kanały discovery, kanały vh1....


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 17
  • 0

Czy orange w tym roku doda nowe kanały TV?

Też mnie zastanawia co robią kanały w SD przecież w aplikacji WP pilot telewizja WP oraz tbn jest HD co można spokojnie oglądać przez Chromcast