Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd odtwarzania MEDIA-KEYERR

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Błąd odtwarzania MEDIA-KEYERR

Czy wyskoczył kiedyś komuś taki błąd (MEDIA-KEYERR)? Mam  Orange TV Go na laptopie. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Błąd odtwarzania MEDIA-KEYERR

Obstawiam Viste jeśli nie masz Service Pack 2 i pakietu aktualizacji, to stary system i może do odtwarzania czegoś mu brakuje. Testowałem teraz i Orange TV GO kaprysi co do przeglądarek, Mozilla Firefox - wersja 47 lub nowsza/ Google Chrome - wersja od 48 do 62, co do problemu to nadal wróżę z kart, jaką masz przeglądarkę, jak Mozilla to minimum wersja 48, IE z Visty to nie da rady, trzeba by Internet Explorer 11.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Błąd odtwarzania MEDIA-KEYERR


@faza58napisał(-a)

Czy wyskoczył kiedyś komuś taki błąd (MEDIA-KEYERR)? Mam  Orange TV Go na laptopie. 


Po pierwsze daj poprawny opis błędu lub zrzut z ekranu Laptopa, może to być problem z licencją lub programem, system operacyjny na Laptopie też, wypada napisać więcej o Laptopie (masz tam Windows/Linuks?), tak w ciemno nikt nie pomoże.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Błąd odtwarzania MEDIA-KEYERR

System: Vista


Orange.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błąd odtwarzania MEDIA-KEYERR

Obstawiam Viste jeśli nie masz Service Pack 2 i pakietu aktualizacji, to stary system i może do odtwarzania czegoś mu brakuje. Testowałem teraz i Orange TV GO kaprysi co do przeglądarek, Mozilla Firefox - wersja 47 lub nowsza/ Google Chrome - wersja od 48 do 62, co do problemu to nadal wróżę z kart, jaką masz przeglądarkę, jak Mozilla to minimum wersja 48, IE z Visty to nie da rady, trzeba by Internet Explorer 11.