Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

Czy w salonach tez ich nie ma? Jestem zainteresowana, od dłuższego czasu go nie widac w Waszym sklepie

 

http://www.orange.pl/klienci_ind/smart_plan_lte_na_raty/telefony/apple/iphone_6s_64gb?loyalty=24&com...

16 ODPOW. 16

Pracuję w Orange
  • 3
  • 10
  • 0

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

ja też szukam tego modelu 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

NIedostępny w hurtowniach, czy tylko w "sklepie" Orange?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

Niedawno był w ciągłej sprzedaży w sklepie internetowym. Myślę że to chwilowy brak telefonu. Poza tym radzę poczekać ok.1-2 miesiące i cena spadnie o ok. 500 zł. Za trzy tygodnie premiera iPhona 7 i w tej samej cenie będzie iPhone 7 32 GB.

Anonim

Nie dotyczy

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

@Luselinda tutaj jest dostępny, cena całkiem przystępna: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/apple-iphone-se-64gb-bialo-srebrny.bhtml?gclid=CJTBjdCxzc4... Do tego aktywacja z Orange only sim LTE i.............. 🙂 Naprawdę takie zestawy wychodzą taniej 🙂 Telefony nie są brandowane, wszystkie aktualizacje od razu dostępne, szybki serwis, dla mnie takie rozwiązanie ma więcej plusów 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

@Anonim spasiba SerceSzczęśliwa kobieta fajna opcja 

Anonim

Nie dotyczy

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

@Luselinda a podpisując umowę w Media Markt lub Saturnie na opcję only-sim możesz dostać nawet 600 zł na zakupy w ten sam dzień w/w sklepach. Podpisujesz umowę, a później kupujesz iPhona lub go zamawiasz wcześniej do sklepu i....naprawdę duużo oszczędzasz 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

Bedzie na waciki ( czyt. " kejsiki")  super - troche miałam klapki na oczach i tak się czepiłam tego sklepu orange chyba za bardzo Kobieta pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

iPhone 6s 64GB - chwilowy brak w sklepie Orange

@Luselinda w swoim poście powyżej wysłałem CI błędny link, tam jest iPhone SE 😜 Ty chcesz S, więc będzie on trochę droższy, ale ta opcja w MM i Satrurnie naprawdę się opłaca. Wystarczy policzyć na kalkulatorze 😜 Pozdrawiam. 
Tutaj link do MM do Twojego wybranego telefonu, od tej ceny odjąć przynajmniej 600 zł 😜