Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

esim Apple Watch 6

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

esim Apple Watch 6

Witam

mam problem z dodaniem karty extra esim na apple watch. Jak nie wywali błędu z serwerem, to czerwony komunikat o braku połączenia lub niekończąco obracający się kwadracik. Zasięg pełen 5G, ale połączenia z ich serwerem nie ma. 
czy komuś udało się aktywować esim na apple watch czy ta usługa to jedna wielka ściema?

________________
* Przeniesione z działu Abonament  – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

esim Apple Watch 6

@OrangeToDrama11 jak już kilka razy aktywowałeś Extra eSIM, to pewnie na koncie Mój Orange widnieją, jako nieaktywne. Warto usunąć Edyta eSIM i ponownie wgrać.

 

edit:

Jak chcesz nawiązać połączenie z konsultantem na infolinii, to powtórz MAX-owi kilkakrotnie: Proszę o połączenie z konsultantem. Najczęściej za trzecim, czwartym razem przełączy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

esim Apple Watch 6


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

esim Apple Watch 6

Czytałem już to zanim napisałem nowy temat. Usuwałem, dodawałem, itd. 
gadałem też z tym cudownym wytworem Orange - Max’em, który stwierdził że konsultant nie jest tu potrzebny bo u nich jest wszystko ok

żałuję, że po tylu latach wróciłem do Orange…


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

esim Apple Watch 6

@OrangeToDrama11 jak już kilka razy aktywowałeś Extra eSIM, to pewnie na koncie Mój Orange widnieją, jako nieaktywne. Warto usunąć Edyta eSIM i ponownie wgrać.

 

edit:

Jak chcesz nawiązać połączenie z konsultantem na infolinii, to powtórz MAX-owi kilkakrotnie: Proszę o połączenie z konsultantem. Najczęściej za trzecim, czwartym razem przełączy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

esim Apple Watch 6

Jest jedna aktywna

 

dobra spróbuję w piątek zadzwonić bo dziś już nie pracują, a jutro święto


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

esim Apple Watch 6

@OrangeToDrama11 jedna Extra eSIM - korzystasz z niej? Jeśli nie, to trzeba usunąć i na nowo wgrać.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

esim Apple Watch 6

@OrangeToDrama11  tak jak mówi @ketrasaArtur  usuń tą eSIM i zainstaluj od nowa.