Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowany telefon - jak można go szybko odblokować?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

Zablokowany telefon - jak można go szybko odblokować?

Dane do konta Google są mi doskonale znane... Liczyłem na to, że będę właśnie je mogł wpisać, żeby sobie odblokować tel... Ale się okazuje, że takiej opcji przynajmniej na razie nie ma... Wolałbym uniknąć hard resetu. Poczekam jeszcze... Może ktoś się spotkał z czymś takim i to tutaj opisze.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Zablokowany telefon - jak można go szybko odblokować?

Z ciekawości trochę poszukałem w sieci i znalazłem coś takiego: https://toolbox.iskysoft.com/android-unlock/unlock-android-with-google-account.html 

iSkysoft Toolbox - Android Lock Screen Removal 

Nie testowałem tego ale możesz spróbować i podzielić się wrażeniami. 

 

"

  • Unlocks screen without losing any data – This tool will preserve the integrity of your precious data when it unlocks the screen, making it ideal for every Android device if you cannot unlock phone with google account.
  • Works on several lockscreen events – whether you have forgotten your password, PIN, or cannot input your pattern or fingerprint, iSkysoft Toolbox is the only software that you will need when you cannot unlock pattern with Google account."

 

OT. Sam ostatnio odblokowywałem Samsunga znajomej. Telefon przyjechał z serwisu, ustawiła wzór i go zapomniała. Niby wystarczył hard reset bo nie miała jeszcze żadnych danych, tyle że nie można było w żaden sposób wyłączyć telefonu, żeby go wyłączyć trzeba było... podać wzór odblokowania. I koło się zamykało. Nie pomagało trzymanie powera przez minutę nawet. 🙂 Mogłem go tylko zrestartować ale to i tak uniemożliwiało mi wejście w recovery. A zrobilem to w ten sposób, że puściłem nagrywanie wideo na aparacie który działa bez podawania wzoru i rozładowałem baterię do zera... 🙂 

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Zablokowany telefon - jak można go szybko odblokować?

@Fircyk I jak tam udało Ci się jakoś odblokować ten telefon? Podziel się z nami ta informacją możliwe, że dzięki temu skorzystają na niej inni.Mrugający mężczyzna


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

Zablokowany telefon - jak można go szybko odblokować?

Sorrry... Zapomnialem o tym temacie

Na początek dzięki @tolek za wskazówek... material mowi bardziej o innych producentach tak mi się przynajmniej wydaje, wiec nie chciale testować tego rozwiązania na swoim huawie

ostatecznie zadzwoniłem na infolinie wsparcia huawei (nr uzyskałem za pomocą aplikacji HiCare. to nr: 800 811 110)... na marginesie: miła obsługa

tam pani od razu doradzila to co na początku piotrek85 - hard reset... No ale zapytałem o możliwe inne rozwiązania. Na to ona poprosila o chwile, żeby skonsultować i co się okazało... Do końca sami nie wiedza jak długo w nieskonczonosc może prosić o spróbowanie wpisania pinu ponownie i ze najaprawdopodbniej to będzie tak robic w nieskonczonosc i ze zostaje jednak hard reset. Ale ze przed hard reset można jeszcze podejść do serwisu huawei i ze może oni będą umieli odzyskac dane przed hard resetem

 

ostatecznie oceniłem sytuacje tak, ze w sumie nie wszystkie dane z telefonu potrzebuje - tylko na niektórych mi naprawdę zależy. sprawodzilem konto gogle na przeglądarce i się okazuje, ze dzięki automatycznej synchronizacji wszystko na czym mi zależy mam i tak na koncie gogle, wiec...

sprawa zakonczyla się na hard reset :)...

 

dziekuje wszystkim za chec pomocy

już oznaczam rozwiązanie @Mikołaj