Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Witam mam poważny problem ponieważ w moim samsungu galaxy s6 działa tylko wolne ładowanie, gdy podłacze oryginalna ładowarke czy też inną, komputer też nie wykrywa telefon, a mam na nim sporo zdjęć... Bardzo proszę o pomoc! Z góry serdecznie dziękuje!!!

18 ODPOW. 18

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Czy w opcjach masz odhaczone "szybkie ładowanie"? Pamiętaj aby to zrobić, musisz mieć odłączoną ładowarkę. Szybkie ładowanie działa tylko na oryginalnej ładowarce. Podłączenie innej ładowarki potrafi tę funkcję wyłączyć. @Anonim, popraw mnie jeśli się mylę. Nie mam obecnie wglądu do s6. Co do widoczności telefonu przez komputer, sprawdź w ustawieniach tryb debugowania USB.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

wszystko jest włączone a wykrywa tylko wolne ładowanie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Jeżeli masz możliwość pożyczenia od kogoś takiej samej ładowarki, spróbuj na innej aby wykluczyć ewentualne uszkodzenie telefonu. Jeśli to nie pomoże, nadzieja w "specach" z forum którzy lubią takie przypadki i niebawem tu pewnie zajrzą...chociażby kolega @Anonim 🙂

 

@edit ...zajrzyj jeszcze tutaj, tylko się nie przestrasz 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Niestety nie mam od kogo pożyczyć, dzwoniłem nawet do pomocy technicznej samsunga i powiedzieli mi że najprawdopodobniej muszę wysłać telefon do serwisum. Mogę jeszcze spróbować reset do ustawień fabrycznych 😕


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

...tylko przy powrocie do fabryki stracisz wszystkie dane z urządzenia, a szkoda. Powyżej podałem linka do podobnej sytuacji. Niestety skończyło się wymianą elektroniki w serwisie...a co za tym idzie, utratą danych. To są przykre uroki nowoczesności...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Próbuje przesłać zdjecia programem wifi file transfer ale ciągle się zatrzymuje pobieranie, lecz chyba wszystkie moje zdj zapisywały się automatycznie na dysku OneDrive


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Tak, jeżeli miałeś włączoną automatyczną aktualizację, to większość danych, w tym przypadku zdjęć, powinieneś odzyskać. A próbowałeś przez "airdroida"? Stronka http://web.airdroid.com/  i apka na telefon https://www.airdroid.com/get.html lub sklep. Logujesz się po gmailu lub "QRcode" i ściągasz zdjęcia na komputer. Ważne, aby telefon był w tej samej sieci wifi co komputer.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

zanim pobrałbym te zdj to troszku minie bo mam słaby internet, a skoro mam wszystko na dysku to na spokojnie je sobię pobiorę. Gdy już naszykuję sobie zastępczy telefon to zresetuję telefon do ustawień fabryczny, pewnie i tak nic to nie pomoże ale spróbować można.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Samsung galaxy s6 nie wykrywa szybkiego ładowania

Po resecie do ustawień fabrycznych szybkie ładowanie wróciło 🙂 nie wiem jak z podłączeniem do komputera ale na dniach to sprawdzę. Dziękuję również zaangażowanie się w moim temacie. Pozdrawiam.