Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

@Anonim , ja się "wykładam" na bardzo (z pozoru) prozaicznych terminach. Wujek Google nie dotknie wszystkiego, co ja dotykam, a nie mając technicznej wiedzy, nie raz nie potrafię dobrać słów w trakcie penetracji funkcji i próby opisania tego, a które to mogą być mi przydatne. Dotknąć, poczuć i zrozumieć, to byłoby w moim odczuciu spełnieniem szczęścia😊

Anonim

Nie dotyczy

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

Jest chyba jeszcze MIUI Polska, tam poczytaj, czy napisz, sporo tam ekspertów, mi za kreowanie swojego zdania, popsuli humor, nie wchodzę tam, ba nawet nie sprawdzę czy jeszcze istnieją. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Redmi Note 10 Pro w sklepie Orange

Dzięki @Anonim . Już po pobieżnej analizie zawartości wydaje mi się, że skoro kupiłem smartfona z dystrybucji Orange i ma jego soft wgrany, bo zrobiłem przegląd podstawowych aplikacji, to porady będą bardziej przydatne tym, którzy nabyli towar w innych segmentach sprzedażowych. Z tymi ekspertami, którzy są pewnie rozsiani po całej masie stron technicznych, wolę z Wami pogadać. Mam gwarancję, że każda niedorzeczna wypowiedź będzie do strzału skrytykowana. A tam, komu się poskarżysz, że wywala swoją wiedzę, jakby rozmawiał z równym sobie i dalej nic nie kumasz?