Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdzenie zakupu telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 1

Potwierdzenie zakupu telefonu

Witam,

 

Moja sytuacja wygląda następująco: telefon otrzymałem wraz z podpisaniem abonamentu (spłacany był w trakcie umowy). Umowa wygasa za niecały miesiąc.

 

Chcę skorzystać z ubezpieczenia wyświetlacza (został stłuczony). Szkoda zostala przez ubezpieczyciela uwzgledniona, natomiast potrzebuję dowód zakupu telefonu (np. paragon/fakturę), którego najprawdopodobniej nie otrzymałem przy podpisaniu umowy z Orange. W jaki sposób go uzyskać?

 

Z góry dziekuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Dariusz Świerszczyk

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 1

Potwierdzenie zakupu telefonu

Tak jak sugerowaliście odnalazłem paragon - był przypięty do karty gwarancyjnej telefonu.

 

Natomiast w przypadku zagubienia dowodu zakupu telefonu (paragon/faktura) może on być wydany, ale tylko w salonie, w którym podpisywaliście umowę (lub salonie podlegającego pod tego samego agenta/obszar).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Potwierdzenie zakupu telefonu

A jak podpisywałeś umowę kurier czy w salonie? Przy zakupie telefonu musiałeś dostać fakturę/paragon poszukaj dokładnie w papierach. Jeśli nie masz bo gdzieś zapodziałeś zgłoś się do BOK i poproś o duplikat myślę że da się to załatwi.
Anonim

Nie dotyczy

Potwierdzenie zakupu telefonu

@swierszczyk dokładnie zrób tak jak pisze @pszprega. Myślę również że możesz dostać ów fakturę za telefon w postaci pliku pdf. na swoją pocztę email - chociaż nie wiem jak do takiej wersji - tzn, bez pieczątki "zgodna z orginałem" odniesie się ubezpieczyciel. Daj znać co udało Ci się "załatwić".


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 1

Potwierdzenie zakupu telefonu

Tak jak sugerowaliście odnalazłem paragon - był przypięty do karty gwarancyjnej telefonu.

 

Natomiast w przypadku zagubienia dowodu zakupu telefonu (paragon/faktura) może on być wydany, ale tylko w salonie, w którym podpisywaliście umowę (lub salonie podlegającego pod tego samego agenta/obszar).