Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenia komórkowe H+

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Połączenia komórkowe H+


@k232napisał(-a)

@Anonim napisałem, mają aktywować w ciągu 24h, mam dostać smsa, dam znać czy będzie poprawa, póki co dziękuję za pomoc bo akurat o tym bym nie pomyślał, że to sieć musi włączyć 👏


Jak telefonu nie ma na liście Orange, to trzeba zgłaszać, jak na liście Orange, to bez zgłoszenia przeważnie jest i działa.

Ja mam Motorole Moto G50 5G i na liście volte jej nie ma, po zgłoszeniu jednak Volte w Orange na kartę działa, @ketrasaArtur  więc jakiś cud chyba, bo ty piszesz że bez szans 😉 

Screenshot_20220610-141405.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18868
  • 54006
  • 743

Połączenia komórkowe H+

@Anonim jeżeli tak operator idzie klientowi na rękę, to powinni taki zapis dać w informacjach o usługach VoLTE lub zaktualizować listę telefonów. 

Ja mam telefon z usługą VoLTE, ale z innej dystrybucji niż Orange, telefon jest na liście, usługa VoLTE nie działa.

Anonim

Nie dotyczy

Połączenia komórkowe H+

@ketrasaArtur  jak nie wierzysz to fotkę zrobię, bo zrzut ekranu przy aktywnym połączeniu, nie da się zrobić z konfiguracji fona, czekałem 2 dni, ale Volte się aktywowało i działa już miesiąc.

@ketrasaArtur  podstawowe pytanie, zgłaszałeś na czat by ci aktywowali Volte, czy tak sobie czekasz....

IMG_20220610_141043.jpg

 Z 2 numeru zestawione połączenie, jakbyś nie wierzył 👀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Połączenia komórkowe H+

@Anonim włączyli mi usługę volte, cały czas świeci mi się przy zasięgu, jak dzwonię to też mam cały czas LTE+ na razie testowane na zewnątrz, jeszcze sprawdzę jak będę w sklepach w którym występował ten problem i dam znać, ale na razie jestem zadowolony. Wielkie dzięki za pomoc i oby jak najwięcej ludzi to przeczytało i może u Siebie rozwiążą ten problem. Mega wielkie dzięki za pomoc 😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Połączenia komórkowe H+

@k232  super że działa i podpowiedź @Anonim  pomogła więc możesz teraz oznaczyć post @Anonim  jako rozwiązanie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Połączenia komórkowe H+

Jeszcze nie oznaczam bo pisałem wcześniej, że muszę sprawdzić jeszcze połączenia tam gdzie wcześniej nie miałem zasięgu, jak będzie wszystko okej to tutaj będzie zaznaczone 👌


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18868
  • 54006
  • 743

Połączenia komórkowe H+

Za namową @Anonim zadzwoniłem na infolinię, aby sprawdzić, jak wygląda sytuacja na moim numerze. Okazało się, że VoLTE na mojej karcie SIM nie było włączone. Po rozmowie z konsultantem miałem zrestartować telefon i VoLTE miało się pojawić. Niestety, do tej pory brak tej usługi. Fajnie, że @k232 zadziałało.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

Połączenia komórkowe H+

@ketrasaArtur ja na czacie pisałem z konsultantem, zgłosił , żeby włączyli mi volte, po 2 godzinach jakoś pojawiło mi się volte przy zasięgu i gra muzyczka 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18868
  • 54006
  • 743

Połączenia komórkowe H+

@k232 zobaczę, jak będzie u mnie. Na razie nic się nie zmieniło. Pewnie szybciej wymienię telefon, niż na obecnym zobaczę VoLTE.

Anonim

Nie dotyczy

Połączenia komórkowe H+

@ketrasaArtur  włącz i wyłącz telefon, może już masz Volte, jak nie to w kilka dni aktywują, ja też trochę czekałem 😉

Tak na marginesie. Proces wyłączania 3G za pasem, więc gro urządzeń wspierających Volte, będzie mieć tą usługę aktywną w Orange, pewnie lista wspieranych, mniej istotna się staje, ba status z brandem czy bez też nie istotny 😉