Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10

Można sprawdzić czy już jest, odpalić aplikacje "wsparcie" > szybkie usługi (więcej) > Aktualizacja. Tak zrobiłem i tam miałem aktualizacje.
Można też sprawdzić podłączając pod komputer, aplikacja "HiSuite".

Play nie branduje telefonów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10

@Zeusek no to juz wiadomo dlaczego tak szybko masz😁 ale na brand trzeba bedzie poczekac


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10

Wszelkie oficjalne metody ściągnięcia aktualizacji zostały sprawdzony tzn w telefonie i przez hisuit. Brak nowej wersji. W trzech telefonach. Trójka p20pro z Orange kupiona w tym samym czasie. Raczej nie brandowany bo nie ma żadnego logo Orange przy włączaniu telefonu itp. Tak jak miałem we wcześniejszych telefonach. Chyba że inny rodzaj brandowania zastosował Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10

@Seke79 jezeli kupiomy w salonie Orange to brandowany na 100 % tyle ze dzisiejszy brand nie wyglada tak jak kiedys ze byly motywy, tapety, dzwonki


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10

Czasami pomaga zmienić kartę SIM na innego operatora.

 

Orange z tego co czytałem, czasami brand wysyła w aktualizacji a czasami nie, zależy od szczęście lub pecha.

Brand można wyczytać po numerze kompilacji, zapomniałem co Orange dokleja do numeru kompilacji ale jest inny niż czysty numer.

 

Teraz wyczytałem "Jeżeli miałbyś nie mieć brandu, to numer kompilacji Twojego telefonu musi zawierać (C432). "

https://forum.android.com.pl/topic/339126-branding-huawei-p20-pro-w-jakich-sieciach/ 


Screenshot_20200624_155937.jpg

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

P20 PRO aktualizacja EMUI do wersji 10

Wyglada na to że nie mam brandu.

Jeszcze sima z Play postaram się zdobyć i sprawdzę czy wówczas pójdzie aktualizacja.


Screenshot_20200624_164906_com.huawei.android.hwouc.jpg