Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Moto Edge 30 neo - czy będzie działać VoLTE i Wi-fi Calling na telefonie zakupionym w wolnym rynku?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Moto Edge 30 neo - czy będzie działać VoLTE i Wi-fi Calling na telefonie zakupionym w wolnym rynku?

Witam. Czy ktoś może mi potwierdzić działanie w Motoroli Edge 30 Neo działanie VoLTE i VoWLan (Wifi Calling) dla telefonu kupionego na wolnym rynku. Planuje nie zakup tego modelu. Mam samsunga z oprogramowaniem XEO kupionego eony temu i nie było problemów z VoLTE i Wi-Fi Calling

 

 

________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Moto Edge 30 neo

@kvasir nie sprawdziłem w sklepie, skoro jest, to wsparcie volte ma, vowifi jednak nie,  nie ważne gdzie kupisz będzie volte działać w Orange😉

Telefon bardzo fajny, sam się nad nim zastanawiam, preferuję Motorole 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Moto Edge 30 neo

@kvasir  na chwilę obecną, ten telefon bez wsparcia volte i vowifi w Orange, jak się upierasz przy tych usługach, to celuj w Samsunga, wszystkie nowe fony będą wspierane, tak przekornie, to zajrzyj do internetowego sklepu Orange, co tam mają, to samo z wolnego rynku, też będzie miało volte i vowifi 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Moto Edge 30 neo

Nie dla mnie. Ja mam samsunga. To dla mojej żony. Widzę że jest na liście https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/inne/wykorzystaj-siec/Telefony_VoLTE_Wificalling.pdf?_ga=2.... dlatego wolałem się dopytać. 

Tym bardziej że jest w sklepie Orange. https://www.orange.pl/esklep/smartfony/motorola/motorola-edge-30-neo-5g-8-128gb?typ-oferty=VOICE&pro...

Chociaż nie zawsze cenowo jest ok. Często za drogo nawet jak telefon zaczyna witać się z dinozaurami

Ja się nie upieram przy tych usługach tylko nie chce mieć sytuacji jak teraz czyli Motorola G10 brak wsparcia a nadajniki mają wyłączać powoli w latach 2024-2025 więc musi mieć wsparcie. Nie zmieniam telefonu co 5 sekund jak niektórzy. Ja mam samsunga galaxy j3 2017 więc trochę już lat ma. Też powoli na niego czas. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Moto Edge 30 neo

@kvasir nie sprawdziłem w sklepie, skoro jest, to wsparcie volte ma, vowifi jednak nie,  nie ważne gdzie kupisz będzie volte działać w Orange😉

Telefon bardzo fajny, sam się nad nim zastanawiam, preferuję Motorole 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Moto Edge 30 neo

Telefon fajny. Trochę kuleje wydajność. U mnie w pracy ma współpracownik. Szybkie ładowanie załatwia problem mniejszej baterii. No i jest kompaktowy (chociaż to już nie czasy 5 calowych telefonów). 6.2 cala nie wydaje się za dużym telefonem i za małym. Do codziennego użytkowanie jest super. Jak ktoś liczy na cyferki to raczej nie ten model. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Moto Edge 30 neo - czy będzie działać VoLTE i Wi-fi Calling na telefonie zakupionym w wolnym rynku?

@kvasir bateria trochę słaba, ale w Samsung S20 czy S21 podobnie, jednak szybko idzie doładować i indukcyjne ładowanie ma , to duży plus, tak jak i ekran, sam skłaniam się do mniejszego fona, bo 6,5' mi nie odpowiada, ta Motorola jest w tym względzie idealna, wydajność optymalna 😉