Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Marty piksel


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Marty piksel

Witam zakupiłem Mi 9, po tygodniu wyskoczył martwy piksel czy mam się ubiegać o wymianę na nowy model czy odpuścic i poprostu oddać na gwarancję do salonu? 

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Marty piksel

W pierwszej kolejności na gwarancję należy oddać i na serwisie stwierdzą czy nowy czy ten naprawią 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Marty piksel

@Futrzak  wypada przeczytać co Producent pisze w Gwarancji, 1 martwy piksel nie kwalifikuje się do wymiany fona czy naprawy serwisowej.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Marty piksel

No właśnie.... Po tygodniu!!! Powinni od kopa mi na nowego wymienić a nie teraz czekać pewnie ze 2 tygodnie na naprawę itp.. Tak ładnie go opancerzylem a tu taki zonk.... 😋


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Marty piksel

Jak się nie kwalifikuje skoro ja go widzę... Na białym jest czarna kropka a na np. Always on Display biała... I widać ewidentnie.... 

Anonim

Nie dotyczy

Marty piksel


@Futrzaknapisał(-a)

Jak się nie kwalifikuje skoro ja go widzę... Na białym jest czarna kropka a na np. Always on Display biała... I widać ewidentnie.... 


Według norm ISO muszą być 4 martwe piksele, obok siebie, tak jest u Xiaomi, jeśli kupowałeś poprzez sklep internetowy, to możesz telefon zwrócić bez podawania przyczyny, sklep stacjonarny nie uzna tego jako wadę i podobnie serwis.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Marty piksel

Tak przez infolinię kupowałem... Nieee no da się z tym żyć poczekam aż tego będzie więcej ale poczytałem że od nie jest martwy tylko uspiony bo zmienia barwę z czarnego na biały w zależności od tła podobno postukac w ekran i będzie git ale dzięki z a pomoc😀

Anonim

Nie dotyczy

Marty piksel

@Futrzak  nie stresuj się martwym pikselem, może ich więcej nie będzie, telefon masz fajny, wypada się nim cieszyć i używać do woli 😉