Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

Czy wiecie może jak zmniejszyć ikony w telefonie Huawei P Smart 2019? Fabryczne są tak duże jak dla niewidomego. W ustawieniach jedynie rozdzielczość wyświetlacza i wielkość tekstu- ale to nic nie zmienia. Pomóżcie proszę. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

@Agniecha8228 poszukalem troche i mysle ze jesli sie zdecydujesz cos z tymi ikonami zrobic to ten program bedzie dobry https://www.tabletowo.pl/aktualizacja-nova-launcher-6-co-nowego/amp/

Jego funkcje to m. in. "opcja automatycznego dostosowywania wielkości ikon w folderach i w szufladzie do wyznaczonego rozmiaru na pulpicie" czy "możliwość zmiany zestawu ikon, ich kształtu, wielkości itd." wiec cos dla Ciebie. 👍

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

Może włączony jest tryb prosty ? Ustawienia - system i aktualizacje - tryb prosty.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

No właśnie nie mam tego włączonego. Przy tym ro już masakra jest. O ile wcześniej w Samsungu miałam możliwość zmiany wielkości ikon, tak w Huawei nie potrafię zmniejszyć. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

W motywach można pobrać inne ikony, ale rozmiarowo chyba się ie da. Jedynie mam w P30 Pro wielkość ekranu to tam gdzie wielkość tekstu. Pokombinuj jeszcze z układem ikon.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

@Agniecha8228 w ustawieniach telefonu nie zmienisz rozmiaru ikon😐 jedyny sposob to instalacja launchera czyli programu odpowiedzialnego za ekran glowny, siatke ikon itd. Tutaj artykul o tym i kilka opisanych programow

https://www.download.net.pl/jak-zwiekszyc-rozmiar-ikon-w-androidzie/n/4250/

Niestety nie uzywalem nigdy zadnego i nie moge Ci nic polecic. Mozesz sprobowac sama, albo tak jak ja przyzwyczaic sie😉 nie jest tak zle z tymi ikonami. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

@Agniecha8228 poszukalem troche i mysle ze jesli sie zdecydujesz cos z tymi ikonami zrobic to ten program bedzie dobry https://www.tabletowo.pl/aktualizacja-nova-launcher-6-co-nowego/amp/

Jego funkcje to m. in. "opcja automatycznego dostosowywania wielkości ikon w folderach i w szufladzie do wyznaczonego rozmiaru na pulpicie" czy "możliwość zmiany zestawu ikon, ich kształtu, wielkości itd." wiec cos dla Ciebie. 👍


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Huawei P Smart 2019-za duże ikony

Dzięki wielkie, będę kombinować. A w ostateczności zostanę przy tych co mam. Dzięki za pomoc 😉😊