Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Galaxy s7 edge android nougat

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Galaxy s7 edge android nougat

16933472_10208052282085418_1840400899_n.png

U mnie na nie brandowanym właśnie teraz ruszyła aktualizacja ... zobaczymy co to będzie 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge android nougat

Sprawdziłem to i właśnie dostajemy (polska ogólnie, Orange jeszcze nie ma na liście) soft sprzed 2 miesięcy z poprawkami ze stycznia kiedy już dawno inne kraje dostały kolejną wersję z poprawkami z lutego. Trochę słabo ale przynajmniej coś się ruszyło.
Anonim

Nie dotyczy

Galaxy s7 edge android nougat


Rafał napisał(-a):

16933472_10208052282085418_1840400899_n.png

U mnie na nie brandowanym właśnie teraz ruszyła aktualizacja ... zobaczymy co to będzie 😉


@Rafał Jakie wrażenia z nowego androida czy warto było instalować?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge android nougat

Już jest od dziś 😀

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge android nougat

Właśnie instaluję, opowiem co się stało jak skończy 😉

 

btw mam OPV czyli Orange

Anonim

Nie dotyczy

Galaxy s7 edge android nougat

@rogol19 @d84 telefon macie z brandem z Orange czy bez ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge android nougat

U mnie śmiga, na antutu ponad 500 punktów więcej 😀

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Galaxy s7 edge android nougat

@ wrażenia póki co neutralne. Layout może być, jest bardziej ergonomiczny wg mnie i zbliżający się do material design google.

Stabilność i płynność działania: na pewno było by lepiej gdyby była to czysta instalacja, ale w tydzień przed IEM w katowicach, gdzie to moje główne narzędzie do robienia zdjęć i live, nie chce się bawić i kombinować. Czas pracy na baterii nie uległ zmianie, ale powróciłem też do QHD, pamiętajcie, że nougat zmiania Wam rozdzielczość s7 do fullHd, przy czym w ustawieniach możecie to zmienić. Baterii trochę można przyoszczędzić na FHD. Jestem ciekaw natomiast Waszych wrażeń:). Na pewno dobrze przetestujecie aktualkę, sam się za to zabiorę, ale to w przyszłym tyg dopiero 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Galaxy s7 edge android nougat

Moje wrażenia pozytywne, najwieksza poprawa to czytnik odcisku palca - działa dużo szybciej i niezawodnie. Są dwie funkcje, których mi brakowało z cm13, który miałem w poprzednim telefonie czyli blue light filter i przełączanie pomiędzy aplikacjami. Tryb fullhd jest ok, nie ma gigantycznej różnicy a baterii na pewno trochę mniej zeżre. Menu jest trochę lepiej uporządkowane chociaż brakuje mi skrótów na górze, które były w 6.0. Ogólnie wszystko działa jak powinno i polecam instalować 😉

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Galaxy s7 edge android nougat

Ja mam od dziś android7.s7 kupione w Orange.po czym poznać czy jest brandowany