Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra e-SIM w apple watch 5 + cellular z konta członka rodziny

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 2

Ekstra e-SIM w apple watch 5 + cellular z konta członka rodziny

Kolega od plusa mówił że cośtam jest nie tak z tymi starymi kartami fizycznymi i podobno nawet na nowej fizycznej by poszło.
Ale masz rację - dlatego ja przyjąłem pierwotnie za pewnik wyjaśnienie orange że chodzi o "nakładkę" konto dziecka na oprogramowaniu oryginalnym i tę odpowiedź pierwotnie oznaczyłem jako prawidłową.

Anyway - wymiana sim na esim nic nie kosztuje, jeśli miałoby to komuś pomóc w 10 minut zamiast trzy tygodnie marnować czas jak ja - to udostępniam - u mnie zadziałało od ręki.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ekstra e-SIM w apple watch 5 + cellular z konta członka rodziny

Twoją odpowiedź można chyba interpretować na kilka sposobów więc chciałbym dopytać. Czy Twoja żona ustawiała esim na telefonie z zalogowanym kontem dziecka? Zakupiliśmy naszej córce apple watch, ale narazie jest zbyt mała na własny telefon. Czy wiesz może jak wgrać esim na apple watch dziecka tak, aby dziecko nie musiało mieć telefonu i numer telefonu od esim był wyłącznie dostępny na apple watchu?

Jak córa podrośnie i dostanie telefon to przeniesiemy jej numer na telefon.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 2

Ekstra e-SIM w apple watch 5 + cellular z konta członka rodziny

Niestety w orange można wgrać na applewatch tylko ekstra esim, czyli musisz mieć telefon w którym masz nowe konto icloud, nową kartę lub esim i przy pomocy usługi wgrywasz ekstraesim na telefon przypisany do urządzenia.
W Twoim przypadku możnaby spróbować z iphone usunąć Twoje/żony konto, załatwić nowy numer telefonu na esim -> wgrać go na nowe konto apple na iphone, powiązać iphone z applewatch, wgrać na apple watch ekstra esim.
Następnie z telefonu usunąć konto dziecka na icloud, usunąć esim i włożyć kartę Twoją/żony z ponownym przypisaniem urządzenia do Waszego konta icloud.
Sam jestem ciekaw czy w takim przypadku apple watch będzie nadal działał. Na logikę powinno.
Daj znać! 😉