Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy odnowiony telefon to dobry deal


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Czy odnowiony telefon to dobry deal

Zastanawiam się nad opłacalnością zakupu odnowionego telefonu. Cena bywa niższa ale czy nie macie obaw przed zakupem takiego refurba, bo ja jakoś się boje kupować używane sprzęty, chociaż ta niższa cena cały czas powoduje że je rozważam. Czy ktoś tutaj ma doświadczenie z zakupem i użytkowaniem takiego odnowionego telefonu naprzykład?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Czy odnowiony telefon to dobry deal

@Drago kupowałem już kilkakrotnie telefonu z outletu. Nie koniecznie to muszą być telefony używane, czasami trafiają też telefony z odstąpienia od umowy, więc może się Tobie trafić telefon, który jest jeszcze całkowicie nowy i niewiele był używany. Obecnie używam Samsunga Galaxy A9 z 2019 roku, sprawuje się bardzo dobrze. Do tej pory nie było żadnych awarii tego telefonu.

Jak planujesz zakupić model z outletu, który niedawno wszedł na rynek, to może być ze zwrotu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

Czy odnowiony telefon to dobry deal

Może się trafić nowy ale niekoniecznie i sprawdzić tego się wcześniej nie da. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Czy odnowiony telefon to dobry deal

Zawsze jednak kupując Online nadal przysługuje nam prawo 14 dni na zwrot, więc jest trochę czasu na sprawdzenie. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy odnowiony telefon to dobry deal

@Drago  warto spróbować, zawsze można oddać, może trafić się łakomy kąsek za dużo niższą kasę, zestawy są pełnowartościowe z pełną gwarancją, sam ostatnio polowałem na flagowca ale mi przeszedł koło nocha, a był za nie wiele więcej niż pół ceny sklepowego.