Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria aplikacji telefon i sms

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Awaria aplikacji telefon i sms


@Martinainennapisał(-a)

@ketrasaArtur Próbowałem sobie przypomnieć czy w ostatnim czasie nie wykonywałem niestandardowych czynności, które mogły wpłynąć na funkcjonalność telefonu, ale jedyne co mi przychodzi do głowy, to ściągnięcie aplikacji Duo. Po uruchomieniu "zwijała" się natychmiast i nie dało się z niej skorzystać. Odinstalowałem więc. Czasowo by się to zgrywało, znaczy ściągnięcie Duo z wystąpieniem problemów z telefonem. Dokładnie nie pamiętam, ale jakoś tak. Choć pewnie to czysty przypadek.


Ta aplikacja Duo, nie dość że zjada mocno akumulator i zasoby telefonu, to jeszcze ma tendencje do bugów, nie polecam z niej korzystać, więc reset do fabrycznych zrobić, na przyszłość, nie instalować takich aplikacji i czytać opinie o aplikacji, przed zainstalowanie 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Awaria aplikacji telefon i sms


@Anonimnapisał(-a)

@Martinainennapisał(-a)

@ketrasaArtur Próbowałem sobie przypomnieć czy w ostatnim czasie nie wykonywałem niestandardowych czynności, które mogły wpłynąć na funkcjonalność telefonu, ale jedyne co mi przychodzi do głowy, to ściągnięcie aplikacji Duo. Po uruchomieniu "zwijała" się natychmiast i nie dało się z niej skorzystać. Odinstalowałem więc. Czasowo by się to zgrywało, znaczy ściągnięcie Duo z wystąpieniem problemów z telefonem. Dokładnie nie pamiętam, ale jakoś tak. Choć pewnie to czysty przypadek.


Ta aplikacja Duo, nie dość że zjada mocno akumulator i zasoby telefonu, to jeszcze ma tendencje do bugów, nie polecam z niej korzystać, więc reset do fabrycznych zrobić, na przyszłość, nie instalować takich aplikacji i czytać opinie o aplikacji, przed zainstalowanie 


W 100% się nie zgadzam @Anonim, o każdej aplikacji można tak napisać i nie musi to zależeć tylko od samej aplikacji Duo. Każda aplikacja ma tendencje do bugów i każda ma bugi.

Ponad 7 mln ocen w Google Play ze średnią 4,5. Po przeczytaniu opinii myślę że większość ludzi zainstaluje aplikację. 

Anonim

Nie dotyczy

Awaria aplikacji telefon i sms

@tolek  nie musisz się ze mną zgadzać, ja miałem z nią problem, na 3 telefonach, mi ona zbędna i wyczyściłem telefony z tego dziadostwa. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Awaria aplikacji telefon i sms

A propos apki Duo to w nowych wersjach andka jest ona z automatu instalowana w systemie jako zestaw aplikacji od Google i nie można jej całkowicie odinstalować, co najwyżej da radę zatrzymać jej działanie i wyłączyć (lecz nadal siedzi w systemie telefonu). Zauważyłem powyższe po przejściu najpierw z 9 na 10 i później z 10 na 11 (taka pułapka od wujka 😉).

Anonim

Nie dotyczy

Awaria aplikacji telefon i sms

@slav72  te pakiety aplikacji, co się nie da odinstalować, wkurzają mocno, to takie uszczęśliwianie na siłę, ale dobrze że da się gro wyłączyć, Android od 10 mniej podatny na modyfikacje jest. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Awaria aplikacji telefon i sms

@Anonim  zgadza się uszczęśliwianie na siłę niepotrzebnymi "prezentami", niestety Android to OS od Google, więc firma sobie pozwala na zaszycie w systemie i dzięki temu promowanie swoich apek i rozwiązań (ale takie mają prawo, my nic na to nie poradzimy, chcemy korzystać musimy to zaakceptować).

Anonim

Nie dotyczy

Awaria aplikacji telefon i sms

@slav72  niestety masz rację. 

Pierwsze uruchomienie telefonu i zgody na wszystko dajemy. Trzeba potem wyłączać niepotrzebne usługi, te które da się wyłączyć. Podobnie Microsoft robi w Windows. 

Dobrze ze producenci telefonów już mniej dają swoich aplikacji, ba część da się odinstalować, czy wyłączyć, bo kiedyś się nie dało. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 62
  • 0

Awaria aplikacji telefon i sms

@tolekBrzmi znajomo 😉 Zgadzam się, może wykluczać, ale od tego są teorie, żeby je weryfikować. Sprawdzę to jutro, o ile znajdę chwilę czasu. 

By the way, zaczynam się czuć jak jakiś geek. Nie sądziłem, że jestem jedynym użytkownikiem telefonu tej marki w naszym pięknym kraju 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 62
  • 0

Awaria aplikacji telefon i sms

@Anonim @ketrasaArtur Chętnie bym się przyłączył do dyskusji, ale sami wiecie, nie bardzo mam podstawy do zajmowania stanowiska w przedmiotowej sprawie. Widzieliśmy się z Duo dość krótko, jakieś 0,7 sekundy. Nie zdążyłem zadzierzgnąć bliższej relacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Awaria aplikacji telefon i sms

@Martinainen wczoraj został poruszony temat apki FLEX-a, na jakiej wersji androida pójdzie. Widać, że używając telefonu AGM X1 nie dedykowanego na nasz rynek, do tego dochodzi wersja androida 5.1.1 mogło spowodować niewłaściwe działanie j coś w sofcie telefonu się wysypało. Na swoim smartfonie z wersją androida 5.1.1 sprawdzałem i ostatnia aktualizacja była w 2017 roku. Podejżewam, że już tak stare telefony w przeciągu 2-3 lat będą musiały wypaść z rynku.

Proponuję jak już wcześniej wspomniałeś wykonać reset, ale i również rozejrzeć się za sprzętem z nowszą wersją androida i najlepiej z obsługą VoLTE.