Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

@ketrasaArtur  zanim wyłączą 3G, 5G stanie się popularne i tanie, telefony z 5G rozwiążą problem wyłączenia 3G, duża grupa nadal korzysta z 2G i ci mniej majętni, po prostu, przełączą telefony na 2G, tyle w temacie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

Tak też podejrzewam, że osoby mniej zamożne po prostu wrócą do przestarzałego 2G po ewentualnym wyłączeniu 3G.

Anonim

Nie dotyczy

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

@ketrasaArtur  nawet na 2G da się egzystować, po wi-fi można korzystać z aplikacji, zresztą gro na prepaid tak robi, jak kasy brak na dane mobilne 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

No nie wiem. Ja mam prepaida i korzystam z tego netu nawet na laptopie. I denerwuje mnie brak VoLTE, bo podczas połączenia głosowego zrzuca do 3G i prędkość transmisji danych diametralnie spada. Telefon, android wszystko wspierają, ale aparat ze sklepu zwykłego, nie Orange. Tak, że ten...

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

@Katani1  są wyjątki 😄

 Też mam kilka kart prepaid I LTE mocno wykorzystuje, ba mam 8 telefonów z Android 🤣

Jeden cudak iPhone 12 co non stop je GB, wiecznie mu mało 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

Nie udało mi się zawiesić połączenia. Nie wiem tylko, czy telefon połączył się z VoLTE, czy nie, bo w Orange ikonka VoLTE nie wyświetla się w telefonie jak w innych sieciach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 1246
  • 2

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

@Anonim  ale jak pogodzic M2M w 2G oraz ilosc kanalow rozmownych? Ona nie jest nieskonczona a dynamiczny refarming bedzie pozeral zawsze pasmo czestotliwosciowe, chociazby na potrzeby 5G Non-Standalone.

Przeciez kiedys caly M2M pojdzie na LTE-M czy low energy LTE, nawet GSM-R chca updateowac.

 

Jak to w innych krajach bylo - tanie telefony z VoLTE, jest przeciez w Indiach jeden z operatorow, co tylko Voice over LTE robi a populacje ma przeciez do obsluzenia miliardowa.

Anonim

Nie dotyczy

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

@impetiginisatio  pożyjemy i zobaczymy, co się będzie działo, po wyłączeniu 3G, może jak w Indiach się u nas stanie 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

Mnie bardziej interesuje działanie routerów LTE+ z gniazdem z RJ11 po wyłączeniu 3G. Przy rozmowie i transmisji danych obecnie jest DC HSPA+ (3.5 G).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

polaczenia oczekujace jak i konferencyjne - prepaid

@andrzej1441 nie wiedziałem, że ktoś jeszcze z takiej opcji korzysta. Może zostanie wdrożone rozwiązanie umożliwiające od razu prowadzenie rozmowy głosowej po LTE lub będzie połączenie kierowane do 2G.