Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zabudowa szeregowa a światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 19
  • 0

Zabudowa szeregowa a światłowód

Mogę uzyskać informację czy jest może planowana rozbudowa owej sieci na ul. Okrężnej (Okrężna 16G)?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zabudowa szeregowa a światłowód

nie jestem w stanie Ci odpowiedziec.
2 budynki podpiete byly w styczniu wiec moze skończono juz inwestycje na tej ulicy.
dziwne bo jak robia siec za swoje to nie ma takich omijaków.
podpytuj lokalnie (aktywna czy salon) moze wiedza cos wiecej


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 19
  • 0

Zabudowa szeregowa a światłowód

Operator lokalny (Fiberway) właśnie objął swoim zasięgiem ten obszar (światłowodem), czy w takim razie Orange nie będzie rozbudowywać swojej sieci na tym obszarze (ewentualnie współpracować z tym lokalnym dostawcą)?

 

Pytam ze względu na to iż fajnie byłoby mieć alternatywę/wybór.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Zabudowa szeregowa a światłowód

Pytanie czy Orange buduje sieć w Niepołomicach ? Z tego co widzę to jest to małe miasteczko. Plany inwestycyjne póki co zakładały budowę tylko w dużych aglomeracjach, miastach wojewódzkich i powiatowych. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 19
  • 0

Zabudowa szeregowa a światłowód

Buduje bo sąsiednie działki są w zasięgu światłowodu Oragne, 

 

Mój wcześniejszy post:

https://nasz.orange.pl/t5/image/serverpage/image-id/21080iBB7B0F3E420C12E6/image-size/large?v=1.0&px...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Zabudowa szeregowa a światłowód

Akurat mieszkasz w dość oddalonym miejscu i żeby zasilić to osiedle to pewnie tylko po słupach bo kanalizacji tam nie widzę. Całą ulicą Okrężną trzeba by iść po słupach a później odbić do tych nowych szeregowców. Grubsza sprawa. Normalnie sieć powinna być już zrobiona jak tylko kończono budowę tego osiedla. Jeśli tego nie zrobiono do tej pory to znaczy że był jakiś problem.