Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większy ping


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Witam, jakiś miesiąc temu udostępniając internet z telefonu na komputer ping podczas grania wynosił około 35 ms i co najważniejsze był stabilny. Kiedy skończył mi się bonus za zarejestrowanie karty i korzystam z internetu po doładowaniu (teraz zostało 11gb) ping wynosi około 50 ms i jest bardzo niestabilny (często skacze do 100, 200, 300 i potem spada). Wiem że to może być dziwny temat bo mało osób gra na internecie z telefonu ale chodzi on po prostu lepiej niż mój domowy :D. Z góry dzięki

18 ODPOW. 18

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2837
  • 7130
  • 186

Większy ping

Wymuś na telefonie tryb sieci np. LTE, jeśli masz zasięg. Te skoki pingu mogą być spowodowane przełączaniem trybów pomiędzy 3G i LTE.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Już jest wymuszony od dawna bo gdy było h+ to ping wynosi ponad 1000. Dodam że udostępniam przez USB


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2837
  • 7130
  • 186

Większy ping

Sprawdzałeś, gdzie masz najlepszy zasięg ? Np. połóż telefon przy oknie, ew. sprawdź SIM w innym urządzeniu, jeśli masz możliwość.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Telefon zawsze kładę w tym samym miejscu. Mój zasięg 4G wynosi zawsze zalednie 1 lub 2 kreski ale tak jak mówie przedtem to wystarczało. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia w innym urządzeniu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2837
  • 7130
  • 186

Większy ping

Teraz w ogóle jakieś dziwne rzeczy dzieją się z netem w orange. Masz wolne 5 zeta, to kup starter z darmowymi GB i sprawdź, może karta SIM nie teges.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

Ale wtedy musiałbym ją znowu rejestrować.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2837
  • 7130
  • 186

Większy ping

No to problem jednego smsa wysłać ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 5
  • 1

Większy ping

A no racja bo można smsem zarejestrować :D. Okej spróbuję i dam znać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2837
  • 7130
  • 186

Większy ping

Napisz, sam jestem ciekawy. Tak, przy okazji, w jakiej lokalizacji korzystasz z LTE, bo u mnie w Kraku zaczyna być tragedia.