Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozbudowa nadajnika


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Rozbudowa nadajnika

To co ja pokazałem wyżej to są wyniki z mojej okolicy i jestem cały czas w zasięgu tych prędkości. Masz rację dopiero w 5G może być jazda. Poczekamy, zobaczymy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozbudowa nadajnika

Jak będzie 5G na częstotliwości 3,6 GHz, to osiągi zdecydowanie będą lepsze. Wyniki z testów sieci Orange w Lublinie 2019 rok:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/4-godziny-w-Lublinie-cz-1...

Jeszcze lepsze osiągi będą na częstotliwości 28 GHz. Orange też udostępnił możliwości testowania takiego nadajnika, ale niestety nie dla użytkowników indywidualnych. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Rozbudowa nadajnika

Czekam kiedy ruszy 5G i kupuje lepszy router np. OPPO CTC05 5 GHz, do nadajnika mam blisko to nie powinno być problemów.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Rozbudowa nadajnika

U mnie LTE Orange działa tak świetnie, że nie widzę sensu zmieniać na dzień dzisiejszy pakietu na taki z dostępnym 5G

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Rozbudowa nadajnika

Na razie nie ma mowy o zmianie ale 5G nie ruszy prędzej jak za kilka miesięcy a prawdopodobnie rok.

Też nie narzekam na LTE, choć kiedyś było lepiej 😉

speed.jpg

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

Rozbudowa nadajnika

Za to u mnie w mieście od 3 lat obiecują poprawę zasiegu.

Normalnie HIT Oranga.

W samym centrum miasta Słubice - 1 kreska LTE, zrywa zasięg, połączenia.

Internet z prędkością 13Mbps.

Od trzech lat co miesiąc obiecują że naprawią usterkę.

Obecnie naprawiają 35 miesiąc.

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Rozbudowa nadajnika

@diabeelek zgłosiłeś to jako problem techniczny? Jest to przy granicy a przygraniczne obszary są trudniejsze do porkycia. Tutaj masz mapę nadajników.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

Rozbudowa nadajnika

Zgłaszam co miesiąc i co miesiąc mówią że za miesiąc będzie ok...

Trwa to już 35 miesięcy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Rozbudowa nadajnika

bede advocatus diaboli.

W obszarach przygranicznych moce nadajnikow, a zwlaszcza przebieg radiolinii trzeba uzgadniac z partnerem zagranicznym.

 

jako ze mam na codzien doswiadczenia z niemieckimi urzedami - powiem- to moze trwac i 6 lat.

 

Nie jestem pewien czy nawet szczegolowych i certyfikowanych planow co do pokrycia radiowego nie musi Orange wysylac do akceptacji stronie niemieckiej - oczywisci wszystko tlumaczone na ich jezyk i ..byc moze stwierdzono, ze sie nie oplaca i juz.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Rozbudowa nadajnika


@impetiginisationapisał(-a)

bede advocatus diaboli.

W obszarach przygranicznych moce nadajnikow, a zwlaszcza przebieg radiolinii trzeba uzgadniac z partnerem zagranicznym.

 

jako ze mam na codzien doswiadczenia z niemieckimi urzedami - powiem- to moze trwac i 6 lat.

 

Nie jestem pewien czy nawet szczegolowych i certyfikowanych planow co do pokrycia radiowego nie musi Orange wysylac do akceptacji stronie niemieckiej - oczywisci wszystko tlumaczone na ich jezyk i ..byc moze stwierdzono, ze sie nie oplaca i juz.


Myślałem że takie problemy komunikacyjne są tylko na wschodniej granicy i to najbardziej przy Białorusi.