Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie nowego domu do sieci POPC (przed rozpoczęciem budowy) - Sieciejów, lubuskie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Podłączenie nowego domu do sieci POPC (przed rozpoczęciem budowy) - Sieciejów, lubuskie


@hubertcinapisał(-a)

Jeszcze nie ma nadanego numeru domu, będzie dopiero po odbiorze budowy. Na geoportalu wygląda to tak (moja działka 101/8):

 

2021-01-29 18_04_41-geoportal.gov.pl.png

 

Na stronie UKE wypełniłem formularz i podałem im ten numer działki. Warto jeszcze wysłać maila na bialaplama@cppc.gov.pl?


Dom musi być wybudowany, odebrany i znaleźć się w ewidencji administracyjnej. Wówczas można próbować rozmawiać z Orange. Obecnie nie ma podstaw żeby coś tam operator budował. Jedyne co możesz zrobić to na własną rękę położyć od planowanego położenia domu do granicy działki rurę RHDPE z pilotem mając nadzieję że w przyszłości uda się dogadać z Orange i będzie można to wykorzystać.  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Podłączenie nowego domu do sieci POPC (przed rozpoczęciem budowy) - Sieciejów, lubuskie

Mały update z mojej strony - dom ma już adres, Sieciejów 12C i został zgłoszony jako biała plama.

 

Orange do tej pory nie pojawił się w mojej miejscowości w ramach POPC, ani nie ma tego w planach w najbliższych miesiącach na podstawie hurt-orange.pl. Czy jest jeszcze szansa dogadać się z Orange, żeby podłączyli nas jak zaczną budować sieć w Sieciejeowie i w jaki sposób najlepiej się z nimi kontaktować w tej sprawie?