Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

Od wczoraj VoLte nie działa, na Samsung A13, Xiaomi 9 4/64, Xiaomi 9C. Oferty nju/ofnk/abo, coś jak zawsze nie działa czy awaria? O dziwo VoWiFi działa...

 

___________

Wątek wyodrębniono z tematu Wyłączenie 3G w sieci Orange 2024-2025 - Wiktor

11 ODPOW. 11

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

@Adam333  jeśli tylko w domu taki problem masz, to coś na nadajniku BTS nie tak, zgłoszenie poprzez czat zrobić, jeśli gdziekolwiek gdzie idziesz czy jedziesz tak jest, to trzeba zweryfikować w BOK czy VOLTE jest aktywne na danym numerze.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

Max to... (wpisz dowolny wulgaryzm), to coś w niczym nie pomaga, poza wkurzaniem, to umie!

Bok chat w aplikacji.. weź ładowarkę, zmarnowane 30min.. Apka się pyta o numer/adres/problem, konsultant to samo... konsultuje się.. i przełączą do innego... = tekst z cyklu "brak możliwości kontynuacji chat z przyczyn technicznych" i wywala z chata...

Cokolwiek tam robicie czy tylko samozachwyt nad sobą? I te teksty iż mam sobie telefon/kartę wymienić, skoro NIE działa na numerach kilku rożnych osób?

O SMS/MMS po VoWiFI/IMS nie pytam, bo tu dziadostwo od lat w temacie.

Ponad doba, a nawet nie idzie się dostać do BOK, tylko spławianie.

 

----------------

Mam odpowiedz BOK - "przeciążenie" po kopiuj/wklej, Pan łaskawie napisał coś od ręcznie... Na pytanie iż @ śmiga z prędkością 20-30Mb/s.. nie doczekałem się odpowiedzi. Magicznie ""brak możliwości kontynuacji chat z przyczyn technicznych"

Amatorka!!! Czyli strach byś tej sieci, skoro nie umie własnych abonentów obsłużyć.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

To jest forum użytkowników, takich jak ty @Adam333  😉

Mogę tylko doradzić to co wiem, tu wsparcia Orange nie ma.

Mam Xiaomi Redmi8 i Volte w Orange na kartę działa, Motorola G50 5G też ma Volte w Orange.

Cóż doradzić... Próbuj to zgłaszać poprzez czat, czy jakiś salon Orange odwiedż, jak masz nie daleko.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

Najbliżej mam do PLAY, nie myślałem iż taka lipa jest w Orange przy małym problemie. Fioletowy chat przynajmniej możesz rozłączyć i powrócić, a tu jest tylko zlewka.. Czyli bardzo słaba technicznie sieć, ale rozdaje GB aby ludzie nie uciekli...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

@Adam333  nie będę bronić Orange, ale ty masz pecha i tyle.

Ja 10 lat w Orange jestem i drobne problemy miałem, BOK to naprawił, ba VOLTE po czacie z Orange mi włączyli na Moto G50 5G, pomimo że na liście jest tylko Moto G50, więc chyba farta mam 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

Mnie przeraża iź promują 5G, a nie ogarniają postaw tego co mają.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

@Adam333  5G prawdziwego, to w pl nie ma jeszcze, jak koncesja będzie, to może w przyszłym roku, ba w przyszłym roku wyłączają 3G, to pewnie VOLTE naprawią, by połączenia głosowe szły po 4G, inaczej to kicha będzie i po 2G będą niektórzy rozmawiać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

Odp. z technicznego, u nas ok sam sobie jesteś winien.. Tak na 4 różnych telefonach i ofertach. Lipa jakich mało to Orange. Rozdają GB aby ukryć buble techniczne?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Niedziałające VoLTE na kilku urządzeniach i w różnych ofertach

Kłamstwa Orange ciąg dalszy.. Dziś po podróży PKP, wystarczyło ruszyć się 10km od domu, VOLTE działało przez cały czas! (rejony Kalisza, Łodzi, Torunia). Powrót pod "swoje" nadajniki = BRAK... Ale kłamać Orange to 1, że TY masz problme, sieć #1, w kantowaniu chyba!!!