Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@IreneuszCD nie do końca tak jest. Mam telefon bez brandu Orange, jest na liście wspieranych modeli do obsługi VoLTE i niestety nie działa. Brand do obsługi VoLTE w niektórych modelach może być niezbędny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Dziadkowi @bronzub na czacie Flexa zaproponowali z wolnego rynku np. jakąś Nokię za parę stówek, zamiast służebnego Maxcom dla przygłuchawego "seniora", który pewnie dokona żywota w szufladzie. Poza tym, na tej stronie www.orange.pl/zobacz/wylaczamy-3g z filmiku Rzecznika, z prawej strony jest komenda karta, a z lewej w opisie KARTA. @Wojciech , jest to chyba ważne, prawda?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@ketrasaArtur Xiaomi czy Motorola bez brandu i VoLTE działa, byle telefon bym na liście Orange 😎

Zresztą brandu nie jest wymagany przy VoLTE czy Vowifi, co innego obecne 5G😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@IreneuszCD mój jest na liście, VoLTE brak. Na infolinii podają, że usługa na karcie SIM aktywna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@IreneuszCD muj jest na liście, VoLTE brak. Na infolinii podają, że usługa na karcie SIM aktywna.


@ketrasaArtur , ten "byczek" skojarzył mi się z biegnącą do tyłu krową. Ryczała um, zamiast mu😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@bronzub już poprawione, dzięki 🤗

@IreneuszCD wysłałem SMS-a aby sprawdzić. Okazuje się, że nic nie muszę w tym telefonie robić. Volte działa, tylko jak włączyć, skoro z kartą Orange nie mam w ustawieniach możliwości włączenia.

Potwierdzenie przygotowania do wyłączenia 3G:

Screenshot_20230327-211631_Messages.jpg

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2056
  • 11605
  • 52

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@ketrasaArtur  na Motoroli G50 5G musiałem poprosić na czat by włączyli VoLTE, co dziwne, zgłasza się jako G50 w sieci i VoLTE działa od roku, ba już 3 raz mi włączyli sami te 5G, ale wyłączyłem zaraz w aplikacji, bo 4G u mnie szybsze z agregacja pasm 😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Tak się zastanawiam czy operator o którym będzie najciszej w temacie czy VoLTE działa czy nie - będzie wygrany. Chodzi o to że jeżeli będzie zamieszanie na forach i na portalach że ten smartfon działa, ten nie działa w danej sieci - będzie to po prostu zbyt skomplikowane dla ludzi którzy "tylko dzwonią". Lepiej ominąć problem i wybrać miejsce gdzie smartfon działa bez zastanawiania się czy to dobry model czy niedobry. Nigdy wcześniej takiego problemu nie było przy wyborze urządzenia. Każdy telefon działał i ludzie co najwyżej zastanawiali się czy telefon będzie robił ładne zdjęcia. 


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10914
  • 64

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


@bronzub napisał(-a)

Dziadkowi @bronzub na czacie Flexa zaproponowali z wolnego rynku np. jakąś Nokię za parę stówek, zamiast służebnego Maxcom dla przygłuchawego "seniora", który pewnie dokona żywota w szufladzie. Poza tym, na tej stronie www.orange.pl/zobacz/wylaczamy-3g z filmiku Rzecznika, z prawej strony jest komenda karta, a z lewej w opisie KARTA. @Wojciech , jest to chyba ważne, prawda?


@bronzub przetestowane i nie ma to znaczenia 😉

 

Screenshot_2023-03-28-09-47-43-23_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Na stronie Orange kolejna garstka informacji o zbliżającym terminie testowego wyłączenia 3G oraz sposoby weryfikacji, czy spełnione są warunki do obsługi połączeń VoLTE:

https://www.orange.pl/omnibook/przygotuj-sie-juz-teraz-do-wylaczenia-sieci-3g#