Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu sieci ORANGE

ROZWIĄZANE
Konto usunięte

Nie dotyczy

Poziom 12, Recenzent
  • 11
  • 9
  • 0

dzięki za szybkie odpowiedzi przetestuje i zobaczę co i jak jak będzie to samo to zmieniam ruter bo i tak nie wiem czemu czasami sam zrywa połączenie i zaraz potem sie łączy z internetem 

PS 

jaki ruter polecacie tylko od razu mówie ze bez anten wystających cena do 600zł  i ze by działał na moim łączu internetowym

Konto usunięte

Nie dotyczy

@arek9522Możesz poprosić o wymianę Livebox 3.0 na Funbox 2.0 jak masz Internet adsl/vdsl od Orange 

Jeśli chodzi o Livebox 3.0 były wycofywane z dzierżawy nie wiem dlaczego dalej je dają.

Poziom 12, Recenzent
  • 11
  • 9
  • 0

a właśnie jak sprawdzić jaki ma się net mi sie wydaje ze mam ADSL ale nie wiem tego do końca.

wole juz se kupić normalny ruter zawsze miałem problemy z tymi ruterami od nich jedynie dobrze działał  FunBox  (ale jaka wersja nie wiem) tylko przy zmianie internetu z 20 na 80 musiałem zmienić ruter bo na tamtym nie działał internet czemu nie wiem.

Konto usunięte

Nie dotyczy

@arek9522Może to sprawdzić na Mój Orange jaki masz Internet ale teraz sa routery gdzie obsługują adsl/vdsl ale są trochę droższe  

ADSL i VDSL

Poziom 12, Recenzent
  • 11
  • 9
  • 0

Ok dzięki za pomoc do zamknięcia temat muszę wszystkiego spróbować dzięki i do zobaczenia