Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2540
  • 11217
  • 99

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

My tej pracy nie przyspieszymy i mamy ograniczony dostęp do wiedzy i planów wykonawcy sieci jeśli chodzi o tę konkretną realizację.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 105
  • 0

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

dziwny zbieg okolicznosci ale jakos tydzien po odpowiedzi od cppc ze kontaktowali sie z asta na ten temat. dzisiaj byl geodeta i asta i pomaranczowe paliki w ziemie wbili obok kazdej z dzialek na debowej i od poczatku ulicy tak jak ma isc kabel swiatlowodowy wedlug tego projektu z grudnia 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2234
  • 10055
  • 72

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

@Jaakub65  żaden zbieg okoliczności, po prostu pisząc do cpp ruszyłeś sprawę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 105
  • 0

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

a teraz po tych palikach jak wbili to co beda robic kolejne ,  wykopy ? ile srednio sie czeka na to 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2234
  • 10055
  • 72

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

@Jaakub65  nikt Ci tego nie powie.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 3103
  • 11703
  • 70

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

@Jaakub65 jak to? Na początku pisałeś że połowa ulicy Dębowej ma światłowód i nawet jakiś sąsiad obok Ciebie już ma a teraz piszesz o wbijaniu palików. Coś tu nie gra. Geodeta wyznacza trasę na początku inwestycji a nie przy końcu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 105
  • 0

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

Na tej ulicy gdzie ja mieszkam jest debowa 40,39,38,37,36. Debowa 40 ( pierwszy dom od glownej ulicy jest juz podlaczony od dawna). Teraz paliki wbijali obok 39 38 37 36 aby podlaczyc je.wczoraj o 15 okolo wbijali te paliki

 

Moze zgod nie mieli i dopiero teraz byl geodeta, nie wiem.

tak to wyglada aktualnie

Jaakub65_0-1779907949405.png

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 3103
  • 11703
  • 70

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

@Jaakub65 no tak bo to jest odnoga od głównego ciągu dlatego teraz to będą kończyć. Czyli wszystko idzie zgodnie ze sztuką. Myślę że w ciągu lata to zrobią. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 43
  • 105
  • 0

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO

No tez mam nadzieje bo raczej poprostu zgod nie mieli mi sie wydaje i teraz dostali to przyjda i zrobia cala wysoke. Na innych ulicach np sw. Walentego juz tez wieszali kabla swiatlowodowego zapas i miejsca na splitery. Wiec raczej juz z gorki pojdzie


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2540
  • 11217
  • 99

Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO


@Jaakub65napisał(-a)

Wiec raczej juz z gorki pojdzie


Widzisz, jest lepiej niż gorzej, ale rozumiem emocje i pilnowanie tematu 😉