- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
My tej pracy nie przyspieszymy i mamy ograniczony dostęp do wiedzy i planów wykonawcy sieci jeśli chodzi o tę konkretną realizację.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
dziwny zbieg okolicznosci ale jakos tydzien po odpowiedzi od cppc ze kontaktowali sie z asta na ten temat. dzisiaj byl geodeta i asta i pomaranczowe paliki w ziemie wbili obok kazdej z dzialek na debowej i od poczatku ulicy tak jak ma isc kabel swiatlowodowy wedlug tego projektu z grudnia
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
@Jaakub65 żaden zbieg okoliczności, po prostu pisząc do cpp ruszyłeś sprawę.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
a teraz po tych palikach jak wbili to co beda robic kolejne , wykopy ? ile srednio sie czeka na to
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
@Jaakub65 nikt Ci tego nie powie.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
@Jaakub65 jak to? Na początku pisałeś że połowa ulicy Dębowej ma światłowód i nawet jakiś sąsiad obok Ciebie już ma a teraz piszesz o wbijaniu palików. Coś tu nie gra. Geodeta wyznacza trasę na początku inwestycji a nie przy końcu.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
Na tej ulicy gdzie ja mieszkam jest debowa 40,39,38,37,36. Debowa 40 ( pierwszy dom od glownej ulicy jest juz podlaczony od dawna). Teraz paliki wbijali obok 39 38 37 36 aby podlaczyc je.wczoraj o 15 okolo wbijali te paliki
Moze zgod nie mieli i dopiero teraz byl geodeta, nie wiem.
tak to wyglada aktualnie
________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
@Jaakub65 no tak bo to jest odnoga od głównego ciągu dlatego teraz to będą kończyć. Czyli wszystko idzie zgodnie ze sztuką. Myślę że w ciągu lata to zrobią.
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
No tez mam nadzieje bo raczej poprostu zgod nie mieli mi sie wydaje i teraz dostali to przyjda i zrobia cala wysoke. Na innych ulicach np sw. Walentego juz tez wieszali kabla swiatlowodowego zapas i miejsca na splitery. Wiec raczej juz z gorki pojdzie
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
@Jaakub65napisał(-a)Wiec raczej juz z gorki pojdzie
Widzisz, jest lepiej niż gorzej, ale rozumiem emocje i pilnowanie tematu 😉