Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G na telefonach z wolnego rynku

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

5G na telefonach z wolnego rynku

@IreneuszCD , ile wynosi całkowity koszt tej promki? Bo na szybko sprawdziłem w przedziale 1800-200+😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

5G na telefonach z wolnego rynku

@bronzub promocja jest jasno opisana 😃

Telefon działa i to się liczy, jest 5G i VoLTE w Orange 😃

Ładuje go bezprzewodowo, bo kupiłem sobie lampkę z takim Bayerem 🙃😄

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 875
  • 4

5G na telefonach z wolnego rynku

Ja mam takie 5G w Orange na 2100, które raz pokazuje 5G, a czasem się przełącza na 4G. Dziwne tyle, że te przełączenia nie mają żadnego wpływu na transfer czy jakość połączeń 🙂 Ale mam 5G!

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

5G na telefonach z wolnego rynku

Wsadziłem dziś do mojej moto g71 kartę sim magenty, u mnie ich 3G jest już wyłączone, magenta tak jak Orange nie wspiera VoLTE dla tego modelu, przy połączeniach głosowych przerzuca na 2G 😥 Powiem wam, że miałem nadzieję, że zrobią wsparcie dla sieci LTE jak wyłączą 3G, ale jednak nic z tego.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

5G na telefonach z wolnego rynku

@user6541  próbowałeś może aktywować usługę smsem? (ponoć cały czas poszerzają listę wspieranych modeli).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

5G na telefonach z wolnego rynku

@user6541  z tym volte jest problem, dlatego kupuje telefony co mają takowe wsparcie u operatorów 😎

Play przepuszcza więcej telefonów z volte niż Orange, ale niedługo się to zmieni 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

5G na telefonach z wolnego rynku

@slav72 Nie próbowałem 😅 Ale po Twojej podpowiedzi, spróbowałem, i... działa 😁 Zmyliło mnie to, że przy karcie Orange nie mam w ustawieniach w ogóle tego ptaszka do zaznaczenia działania VoLTE (funkcja ta jest w ogóle wycięta) a przy karcie magenty ten ptaszek jest i był cały czas aktywny. Poszperałem i znalazłem sms do aktywacji VoLTE u magenty i od razu po wysłaniu sms, na górze przy zasięgu pojawił się znaczek VoLTE, nie mam aktywnej taryfy 5G na karcie, ale może i 5G by ruszyło, kto wie 🤔


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

5G na telefonach z wolnego rynku

@user6541  i o to właśnie mi chodziło (nie mogłem podać Ci tego, rozumiesz dlaczego), super że zadziałało 👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

5G na telefonach z wolnego rynku

@slav72 Ta karta i tak na chwilę obecną tylko na testy jest, na razie nadal zostaję z flexem, ale fajnie, że działa, pomimo braku oficjalnego wsparcia ze strony operatora. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

5G na telefonach z wolnego rynku

Aktualizuję info, odnośnie niedziałania VoLTE/VoWiFi/5G, na moim telefonie moto G71 5G.

Trochę powierciłem dziurę w brzuchu, wsparciu flexa, na początku było ciężko, każdy jak jeden brat twierdził, że nie będzie działać, ale w końcu trafiłem na czacie na Panią, która wykazała zainteresowanie i zrobiła zgłoszenie do techników. Po pierwszej interwencji zaczęło działać VoLTE oraz VoWiFi, ale 5G nadal niedziałało. W tej sprawie pisałem już pewnie z połową załogi czatu 😂 Aż trafiłem ponownie (na inną osobę), która zainteresowała się sprawą, i zrobiła kolejne zgłoszenie do techników, czekałem cierpliwie, ale nie było odpowiedzi, kazali sprawdzić czy działa, sprawdzam = nie działa. Puścili kolejne zgłoszenie, tym razem już czekałem bardzo krótko (nadali sprawie ponoć wysoki priorytet), na następny dzień dostałem sms z info o rozwiązaniu zgłoszenia. Jadę pod stacje z 5G sprawdzam, działa 😅 Także, u mnie po długich bojach działają już wszystkie usługi. 

 

 

 

_____________________

*Post przeniosłem z tematu "Film na temat wyłączenia 3G w Orange" - moderator Wojciech.