Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód zażenowanie sięga zenitu


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

Mnie zawsze zastanawialo wchodzenie Orange w blokowiska gdzie bylo 6 dostawcow - chyba na zasadzie - ej, tych klientow to my musimy miec, oni na pewno nas wybiora, w excelu koszty inwestycji male, wchodzimy...

 

A tam gdzioe ludzie chca dotowac - nie ma zainteresowania. W ogole w schylku komuny moi rodzic ena wsi chcieli miec telefon - no i TP S.A. zrobila to dawniej po starym PCM... zaplacilo sie wtedy chyba jakies 6000 PLN ( co wtedy bylo to suma zawrotna i rownowartoscia powiedzmy chyba kilku wyplatom) ale Tepsa dawniej odliczala to od kwoty abonamentu i kilka lat telefon stacjonarny byl z gory oplacony.

 

Nie rozumiem czemu prawo nie pozwala na takie akcje z FTTH - zachowaj konkurencyjnosc czyli nikt nie bedzie mial choc bylby gotow zaplacic.

 

Z POPC jest tak ze na wsi u moich rodzicow 9 osob co chce miec FTTH z POPC nie moze miec bo nie, tam nie instalujemy. A tam gdzie instaluja to jak tylko przyjda mi z tym internetem lunijnym widlami pogonie....

 

Ale POPC z PPPC jest jak armia radziecka - meldujemy osiagniecie tegoz punktu i tak ma byc. Punkt jest punkt.

 

 

 

 

_________________

*Post poddany edycji zgodnie z regulaminem forum - moderator Wojciech.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@impetiginisatio Już o tym gadaliśmy kilka razy. Komercyjnie po prostu się nie opłaca i tyle. A jak POPC sobie typuje adresy to już insza inszość 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 7
  • 0

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

Siemaneczko. 

Z racji tego, ze zapomnialem hasla do starego konta musialem ogarnac nowe.

Z nowosci. W tamtym tygodniu zaczeli mi robic podlaczenie swiatlowodowe do kamienicy. Jutro beda konczyc i juz bedzie mozna gadac z orange o nowej umowie. Wiec sprawa trwajaca na forum ponad rok(a bez forum ponad 2) znalazla chyba happy end. Dam znac jak juz bedzie podlaczenie do mieszkania 😎


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 68
  • 0

Światłowód zażenowanie sięga zenitu

@BledOo0 @BledOop Hej, jak tam już światełko jest u Ciebie?