Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy - warunki


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

przedłużenie umowy - warunki

Po odrzuceniu kilku ofert czytanych z cennika, zadzwoniła do mnie jakaś pani przedstawiając dość rozsądną ofertę : 65 pln za 3 nr po 13 gb + 6gb do podziału z opcją (nie przymusem) dobrania internetu mobilnego 60Gb za 20pln). Umówiła się, że oddzwoni po ok tygodniu, niestety nie mogłem odebrać... i niestety kontakt się urwał. po jakimś czasie zadzwoniła inna pani znowu cytując mi ofertę z cennika, która jest droższa od tego co płacę teraz bez umowy (80 pln za 3 x 10 Gb; jej oferta była 95 za 3x13). Podejrzewam, ze ta 'lepsza' oferta była z działu utrzymania - czy jest jakaś opcja dogadania się z nimi ? Ponieważ jestem klientem pomarańczowych od czasu Idei to wiem, że kiedyś można było zadzwonić na infolinię i poprosić o połączenie, obecnie twierdzą, że nie łączą a utrzymanie samodzielnie czasem dzwoni. przyznam, że to słabe utrzymanie klienta, ale czy jest jakaś opcja skontaktowania się z nimi, czy mam zacząć szukać sobie czegoś innego ?

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18410
  • 52636
  • 710

przedłużenie umowy - warunki

@byeung najczęściej oddzwaniają około trzy razy, a kontaktu niestety nie ma, bo to dzwoni najczęściej podwykonawca Orange.

Działu utrzymania już pewnie ponad 1,5 roku nie ma w Orange. Obecnie warunki umowy praktycznie takie same dla wszystkich. Trudno będzie wywalczyć jakąkolwiek zniżkę dla stałego klienta.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

przedłużenie umowy - warunki

ok dzięki za informację. Jakiś dział chyba jest skoro zaproponowali warunki lepsze niż te na pomarańczowej stronie (czy jak ich nie nazwać). Kiepsko, że tak się chowają gdzieś za telefonem na który nie można oddzwonić i dzwonią jak ludzie pracują i nie zawsze mogą odebrać.

Miałem nadzieje na przedłużenie przed końcem okresu rozliczeniowego, ale trudno... zapłacę kolejny raz ten rachunek, bo chyba konkurencja również nie za bardzo ma cokolwiek do zaoferowania.... zarówno dla prywatnych jak i firm 😞