Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania

@PARANOJA w tym że będąc na bezterminówce najprawdopodobniej nie dostaniesz już tej samej oferty terminowej co nowy klient. Pozostaje zmiana dostawcy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1275
  • 3055
  • 31

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania

@qwak  A co takiego dostaję nowy klient?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania

Zawsze możesz przejść z umowy bezterminowej na terminową podpisując aneks do umowy, na warunkach obowiązującej w tym dniu promocji. Czyli na dzień dzisiejszy jest to 20 zł taniej.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania

Generalnie, w przypadku umowy terminowej to niższy abonament. Z jednej strony, w momencie wypowiadania bezterminówki mało logiczne było by nie zaproponowanie takiemu klientowi umowy terminowej. Z drugiej jednak, z mojej dotychczasowej praktyki u innego operatora, propozycja pada zawsze na pakiet w takiej samej lub wyższej kwocie. Być może są osoby, które mają całkiem odmienne doświadczenia, zwłaszcza w Orange i rzucą trochę światła na szarą rzeczywistość 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 14
  • 0

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania

Arti_Kn_Pl dzięki za odp, nie odświeżyłem strony 🙂

 

Dołożę jeszcze drugie zapytanie do tematu.

Czy będąc na terminowej, można przejść na wyższy pakiet, aneksując umowę o wartość abonamentu ale pozostając przy dotychczasowym terminie jej obowiązywania (bez odnawiania o kolejne 24 msc.)?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 59
  • 0

Przejście z umowy bezterminowej na umowę z okresem zobowiązania

A jak ma to się w przypadku kiedy mam  1GB od wczoraj umowę bez terminową z kwotą 99,99zł miesięcznie a jak bym przeszła na bez terminową za 79,99 tą opcję 600 lub 1GB za 89,99zł da radę ?